Presunúť na hlavný obsah

Sexuálna predohra, ktorá pomotá hlavu nejednému chlapovi: Ženy, ktoré robia tieto dve veci, majú u mužov vyhraté

Sex

Dobrý sex robí dobrá predohra. Ženy, ktoré robia tieto dve veci, patria medzi najlepšie milenky. U mužov majú jednoducho vyhraté.

Muži milujú sebavedomé ženy, ktoré sa nielen v živote, ale aj v sexe posúvajú vpred a rady prijímajú nové výzvy. Sexy predohra pritom nie je len o bozkávaní, svoje o tom vedia ženy, ktoré sa rozhodli navštíviť kurz „burlesque“ a naučiť sa tak dokonale ovládať svoje telo. Tieto pohyby urobia z každej ženy oveľa viac sexy kosť, ktorej žiadny muž neodolá.

Čítajte tiež: Všetci ju chceli do postele, no nakoniec skončila u mňa: Bola krásna a sexy, ale to, čo urobila, neprajem nikomu

Lap dance, ktorý sa naučíte na hodinách burlesque

„V sexe som bola dobrá, ale na nejakú predohru v podobe striptízu či lap dance som nikdy nemala sebavedomie. Rozhodla som sa to zmeniť a začala chodiť na hodiny burlesque. Pohyby, ktoré som sa tam naučila som neskôr využívala pri sexe a musím povedať, že odvtedy prežívam najlepší sex v živote a nespoznávam samú seba,“ prezradila Veronika (28).

„Lap dance mi zmenil chuť na sex a aj celkovo orgazmus. Keď vidíte, že muž z vás doslova slintá a lape po dychu, je to to najlepšie, čo si viete predstaviť. Sex bez tejto predohry ani nezačínam,“ otvorene priznáva Miriam (31).

Olizovanie pier jazykom

To, čo mužov doslova rajcuje je, keď si žena pri tom olizuje jazykom pery a nielen to. Naslinenie a láskanie bradaviek, to všetko sú detaily a maličkosti, ktoré vnášajú do predohry silný erotický náboj.  „Ja tento tanec ešte spomalím tým, že sa začnem uspokojovať pred očami muža a robím to poriadne pomaly, aby mu neunikol ani jeden detail. Nikdy sa mi nestalo, že by mal muž problém s erekciou, práve naopak, po tomto som zažila chlapov najvýkonnejších,“ dodala svoju skúsenosť Romana (36).

Neprehliadnite: Spálňová revolúcia bez servítky: Toto sú najhoršie veci, ktoré nám muži robia v posteli

Sexi nohavičky s otvorom

Celkový dojem a zážitok z predohry umocníte, keď si na seba oblečiete poriadne sexi spodnú bielizeň. Muži sú hotoví, keď máte odvahu na tangá, ktoré majú otvor a dáte si k nim podväzky. Táto kombinácia vždy zaručene funguje.