Presunúť na hlavný obsah

Spálňová revolúcia bez servítky: Toto sú najhoršie veci, ktoré nám muži robia v posteli

Partnerské vzťahy

Sú veci, ktoré ani my ženy nedokážeme v posteli vystáť. Len teda nie vždy máme odvahu povedať to pred chlapom nahlas. O čo ide?

Učebnicový sex

Podľa mňa nie je nič horšie ako zažívať s chlapom učebnicový sex. A veru takýchto typov je veľmi veľa. Takmer rovnako zlý ako chlap, ktorý sa v ženskom tele nevyzná, je ten, kto si myslí, že áno. Je to on, kto prijal rady a vytvoril si rutinu, aby sa uistil, že prejde všetky dôležité body.

Čítajte tiež: Bola sexy a všetci s ňou chceli súložiť: Ak má muž v posteli tento typ ženy, začne ju onedlho podvádzať

Dve minúty bozkávanie, minúta na ľavú bradavku, minúta na pravú bradavku, dve minúty na krk, opakuje na bradavky a tak ďalej. Milovanie by malo byť citlivým procesom a prístup naučeného študenta je z môjho pohľadu katastrofa. (Diana, 29)

Arogancia "po" 

Pre mňa je úplne neakceptovateľné neprejaviť žiadnu náklonnosť po sexe. Muži, ktorí sa nemaznajú, ale odídu hneď po sexe jednoducho vyzerajú ako sebeckí a úplne arogantní. (Lenka, 36)

Porovnávanie s ex pri akte

Z môjho pohľadu je absolútne cez porovnávanie bývalkou, aj keď priaznivo, počas sexuálneho aktu. To je podľa akýchkoľvek noriem neprijateľné a predsa to niektorí chlapi robia. Komentáre typu "Ide ti to skvele, rovnako ako mojej ex" sú totálne cez čiaru. (Natália, 30)

Pocit vlastnej dokonalosti

Ľahnúť si s rukami za hlavu a očakávať, že vám žena bude slúžiť, zatiaľ čo vy jej nič neurobíte je otrasné. A neverili by ste, koľko takých chlapov je.

Mohlo by vás zaujímať: Astrológovia rozhodli: Tieto dve znamenia vytvoria definitívne silný pár

Ich ego je oveľa vyššie ako je zdravé a myslia si o sebe, že sú najatraktívnejší a najpríťažlivejší. Toto je v posteli viac ako prejav arogancie. (Jana, 32)

Hovoríte otvorene partnerovi to, čo sa Vám pri sexe nepáči?

spolu hlasovalo 903 ľudí

Áno
658
Nie
245

- Najčítanejšie -