Presunúť na hlavný obsah

S týmito mužmi zažijete najlepší sex: Vďaka tomuto vedú v mileneckom svete prím

Sex

Pokiaľ si chcete sex naozaj užiť, vychutnať a prísť si na svoje, títo muži vás privedú na vrchol blaha. Viete, s kým prežijete naozaj nezabudnuteľné intímne spojenie?

Títo muži sa neradia medzi najstabilnejších, no v spálni nemajú konkurenciu

Niektorí muži sú stavaní na dlhodobé vzťahy, niektorí si radšej užívajú a do nejakého intenzívnejšieho zväzku ich nedostanete, no títo sa radia medzi najlepších milencov. Sú nežní, zároveň však aj mimoriadne vášniví, plní odhodlania a ich erotické fantázie nepoznajú medze. Ak ich stretnete niekde vonku, rozhodne vás zaujmú svojou nespútanosťou, žoviálnosťou, zmyslom pre humor.

Sú mimoriadne zábavní, vtipní a práve to pomáha ich charizme očariť skutočne každú ženu, s ktorou sa dostanú do kontaktu. O pozornosť opačného pohlavia nemajú núdzu, nakoľko sú veľmi spoločenskí. 

Čítajte tiež: Bol lámač ženských sŕdc, no život s ním nie je výhra: To, čo odo mňa chce môj muž v sexe, je aj na mňa veľa

Nevyhľadávajú však dlhodobé zväzky. Pre nich je základné životné motto užívať si. A toho sa držia. Sex je pre nich hra. Čím viac a intenzívnejšie skórujú, tým lepšie. Aspoň tak to oni sami vnímajú. V posteli však na vášnivejších a ochotnejích milencov ako sú oni nenatrafíte. Reč je o Strelcoch a Levoch.

Muži narodení v týchto znameniach sa síce neradia vo vzťahovej rovine do kategórie najstabilnejších, no v spálni nemajú konkurenciu. Vždy snažia o to, aby ich partnerka bola dostatočne uspokojená a naozaj pre to robia maximum vo všetkých ohľadoch. Snažia sa vyhovieť jej požidavkám, erotogénne zóny majú v malíčku a presne vedia, kam sa po mape tela posúvať, aby žena v ich spálni dosiahla vrchol.

Neprehliadnite:  Astrológovia rozhodli: Tieto dve znamenia vytvoria definitívne silný pár

Kým v realite sa často hrajú na niekoho iného, v posteli sú sami sebou. Aj to zvyšuje ich atraktivitu a príťažlivosť v očiach opačného pohlavia. Preto, pokiaľ si chcete užiť naozaj dobrý sex, títo muži vám ho zabezpečia. A verte, že vám splnia akékoľvek priania. V tomto nepoznajú zábrany.