Presunúť na hlavný obsah

Manželova asistentka sa menila na nepoznanie a bola z nej sexica: Môj muž potom urobil niečo, čím úplne pochoval náš vzťah

Partnerské vzťahy

Videla som ju párkrát a nikdy by mi nenapadlo, že by ma s ňou mohol môj muž podvádzať alebo niečo podobné. Po roku z nej však bola úplne iná žena.

Môj manžel je úspešný muž, vo firme má niekoľko žien, takže keby som mala na každú jednu žiarliť, náš vzťah by zrejme nefungoval. Okrem toho, nechcem sa nikoho dotknúť, nebola v jeho okolí žiadna žena, ktorá by mi pripadala pre neho atraktívna, dokonca ani asistentka, bola to milá dievčina, skôr plachá a tichá, ktorá si robila svoju prácu. V tom čase som však netušila, čo sa v nej ukrýva a ako sa hovorí, tichá vody brehy myje.

Čítajte tiež: Bol lámač ženských sŕdc, no život s ním nie je výhra: To, čo odo mňa chce môj muž v sexe, je aj na mňa veľa

Z plachej a tichej dievčiny sa po roku stala sexica

Z nenápadného dievčaťa sa však za necelý rok stala úplne iná osoba. Začala sa výraznejšie líčiť, nosiť podpätky a zmenila tiež šatník. Práve ten odhalil, že jej dekolt prešiel takisto tuningom a zmenil sa. Bola to veľká zmena, ale nijak som si ju ani vtedy nedávala do súvislosti s mojím manželom.

Dal jej urobiť prsia

Raz som doma niečo hľadala v počítači a medzi mailami a dokumentami môjho muža som natrafila na faktúru od istej kliniky, kde bola plastika poprsia. Neverila som vlastným očiam, čo takýto dokument robí medzi papiermi môjho muža. Keď som si však pozrela dátum a čas, spojila som si to všetko s dotyčnou asistentkou. Za zmenou poprsia bol totiž môj manžel. Zaujímal ma teda dôvod, prečo môj muž platí svojej asistentke zväčšenie pŕs.

Neprehliadnite:  Astrológovia rozhodli: Tieto dve znamenia vytvoria definitívne silný pár

Keď som ho s tým konfrontovala, povedal mi, že kvôli biznisu potreboval, aby mala asistentka výrazne krajší vzhľad a že mu to pomôže v komunikácii s klientmi. Aby sa cítila sebavedomejšie a ženskejšie, súhlasila aj s prsiami. Prišlo mi to však úplne absurdné a hoci som nenašla žiadny dôkaz o nevere, myslím si alebo som o tom presvedčená, že môj muž mi je práve s ňou neverný. 

Ani jednému z nich neverím a musím sa priznať, že úplne tým pochoval náš vzťah. Viem totiž, že sa mu páčia ženy s veľkými prsiami a pred pár rokmi ich dal urobiť aj mne. Odvtedy sme síce mali oveľa kvalitnejší sex, ale po tomto s ním nedokážem ani spávať. Očividne mu to však neprekáža a aj to je ďalší dôvod, prečo si myslím, že tí dvaja niečo spolu mali. 

Kto myslíte, že má z manželov pravdu?

spolu hlasovalo 652 ľudí

Ona
560
On
92