Presunúť na hlavný obsah

Sexuálne hry, ktoré sú pre mužov vo vzťahoch kľúčové: Iné očakávajú dvadsiatnici, iné zaujme chlapa po tridsiatke

Partnerské vzťahy

Naozaj platí, že vekom sa menia nielen naše priority, ale aj sexuálne túžby. Ste si istá, že viete, čo naozaj očakáva váš partner v posteli?

Vekom sa menia nielen naše preferencie vrámci životného štýlu, ale aj tie v oblasti intimity. Naozaj platí, že iné očkávame keď máme dvadsať, iné po tridsiatke a úplne niečo iné po štyridsiatke. Samozrejme, muži to majú tiež tak. Viete však, čo v jednotlivých fázach v posteli očakávajú?

20+

Dvadsiatnik má len o niečo menej testosterónu ako jeho dospievajúce ja. Vo všeobecnosti je už menej výbušný ako v teenegerskom veku a dokáže oddialiť orgazmus na dosť dlho. Zároveň sa menia aj jeho očakávania.

Mohlo by vás zaujímať: Najväčšie manipulátorky sa narodili v týchto mesiacoch: S týmito ženami vás šťastný vzťah nečaká, nie sú ani ideálne kamošky

Partnerku si vyberá už cielene a začína sa zaujímať o to ako sa pri danom akte cíti aj ona. Je pre neho dôležité, aby bola v tomto smere uspokojená. Chce však skúšať v sexe všetko, čo sa len dá. Od role play, análu, trojky, skrátka baví ho všetko čo vás len napadne. 

30+

Obdobie po tridsiatke prináša u mužov malý pokles hladín mužských hormónov. Hladina testosterónu od 30 rokov klesá asi o 1 percento ročne. Priemerný muž po tridsiatke má pravdepodobne o niečo menej ako tri orgazmy týždenne. A zvyčajne sa oveľa lepšie ovláda. Zároveň je však aj v sexuálnej oblasti oveľa náročnejší.

Tridsiatnikom už záleží na tom, aby aj oni cítili prepojenie s partnerkou. Nechcú byť už len iniciátormi sexu, ale túžia po tom byť zvádzaní. Chcú, aby sa o nich partnerka zaujímala, dávala im najavo túžbu. Stáva sa to pre ich zdravý sexuálny život kľúčovým. Milujú experimentovanie a extrékmne si užívajú sex vonku.

40+

Štyridsiatnici sa vraj radia medzi najskúsenejších. Mnohí sa v posteli mimoriadne dobre ovládajú a preto sú z nich lepší milenci, než kedy v živote boli. Samozrejme opäť stúpajú ich nároky, avšak týka sa to skôr emocionálnej roviny. Je pre nich dôležité nájsť aj v tomto smere uspokojenie, čo zároveň dodáva aj inú iskru ich sexuálnemu životu.

Čítajte tiež: Astrológovia rozhodli: Tieto dve znamenia vytvoria definitívne silný pár

Na žene, s ktorou sú si vychutnávajú jej prirodzenosť baví ich v podstate najviac sex doma a klasické polohy. Majú toho za sebou už dosť, tak presne vedia, čo chcú. Celkovo už sexuálnu rovinu vnímajú inak.

- Najčítanejšie -