Presunúť na hlavný obsah

Muži, s ktorými ženy prežívajú najsilnejší orgazmus: Títo si vedia získať ženu viac ako na jednu noc

Sex

Na ktorých mužov ženy spomínajú, čo sa týka sexuálnych zážitkov, najviac? Predsa na tých, ktorí ich privedú k najsilnejšiemu orgazmu, o akom ani samy dovtedy netušili.

Často si muži myslia, že ženský orgazmus je hotová veda, ale niekedy stačí len nebyť sebec a nehľadať za tým nič komplikované. Čo je najdôležitejšie je chuť na sex a odhodlanie urobiť ženu v tomto smere najšťastnejšou. Majte na pamäti, že je to aj mužovo víťazstvo. 

Čítajte tiež: Všetci ju chceli do postele, no nakoniec skončila u mňa: Bola krásna a sexy, ale to, čo urobila, neprajem nikomu

Muž, ktorému jeden orgazmus nestačí

„Najsilnejší orgazmus som zažila s mužom, ktorí mal dokonale vytrénovaný jazyk. Ovládal ho najlepšie ako vedel a nedovolil mi mať len jeden orgazmus. Pokračoval ďalej a tým spôsobil doslova záplavu vyvrcholení za sebou. Páčilo sa mi to,“ prezradila Veronika (28).

Najobľúbenejšia poloha mužov

„Najkrajší výhľad, aký muž má, je poloha 69, možno preto ju tak aj muži milujú. Ženám zase dovoľuje mať telo v tom najkrajšej polohe, v akej sa javia doslova ako bohyne. Keď muž pociťuje vzájomné uspokojenie, je to pre neho tá najväčšia motivácia ako vydať zo seba maximum,“ povedala svoju skúsenosť Petra (31).

Mohlo by vás zaujímať: Sex, ktorý pomotá hlavu nejednému mužovi: Ženy, ktoré ho privedú k vyvrcholeniu týmto spôsobom, majú vyhraté

Muž, ktorý ocení kvalitný lap dance

„Milujem, keď je muž oblečený v košeli a obleku, je to pre mňa nesmierne vzrušujúce ako z filmu. Vždy ma to láka urobiť mu kvalitný lap dance alebo striptíz, ktorý je dokonalou predohrou k jeho najlepšiemu výkonu. Vždy, keď som mu ho urobila, dočkala som sa perfektného sexu s najlepším orgazmom,“ nešetrila slovami Simona (34).