Presunúť na hlavný obsah

Tieto vlastnosti pripadajú mužom na ženách maximálne sexi: Čo nám v ich očiach pridáva na zvodnosti?

Partnerské vzťahy

Nielen vzhľad je pre chlapov dôležitý. Viete, čo nám v ich očiach pridáva na sexappeale a čo naozaj oceňujú?

Nie je všetko len o vzhľade. Okrem atraktivity si muži potrpia aj na určité vlastnosti žien. Obzvlášť, ak s nimi počítajú aj do budúcnosti. Vtedy to cítiť vo výraznej miere. Dokonca bez ohľadu na sexappeal, v jednej štúdii muži na britskej univerzite uprednostňovali ženy, ktoré mali pozitívne osobnostné črty ako otvorenosť, láskavosť a asertivita. Čo nás ešte robí v ich očiach atraktívnymi?

Byť dobrým poslucháčom a mať v sebe dávku pochopenia

Hoci pre každého muža má primárna príťažlivosť veľa spoločného s tým, ako žena vyzerá, rovnako dôležité je, aby sa s ňou mohol rozprávať na intelektuálnej úrovni. Byť so ženou, ktorá skutočne oceňuje, čo muž hovorí a váži si ho za to, je niečo, čo každý chlap hľadá.

Zmysel pre humor 

Niečo na pohladenie ich ega, však? Áno, je to však fakt. Muži zbožňujú ženy, ktoré sa smejú na ich vtipoch. Rovnako oceňujú, ak žena dobre reaguje na drobné podpichovanie a neberie všetko príliš vášne.

Mohlo by vás zaujímať: Kuriózna kompatibilita medzi týmito dvomi znameniami: Môžu byť excelentným párom a toto sú dôvody!

Zábavná partnerka so zmyslom pre humor a crazy náladami hrá vždy prím. V takomto nastavení sa potom aj ľahšie riešia komplikovanejšie situácie, čo si chlapi veľmi dobre uvedomujú.

Zdravá dávka sebavedomia

Nie je azda nič príťažlivejšie ako žena, ktorá sa má zdravo rada, vie čo je sebaláska a nechýba jej potrebná dávka sebavedomia. Pozerať sa na ženu, ktorá sa cíti dobre sama vo svojej koži, je niečo, čo na mužov pôsobí ako magnet. Zvyšuje to mieru ich túžby spoznávať ju viac a viac. 

Vášnivosť

Ak sa u nežnejšieho pohlavia prejavuje nadšenie, vášeň, vzrušujúca chuť objavovať a spoznávať, to je takisto niečo, čo muži oceňujú. Nejde len o to, aby sa takto prejavovala žena v intímnej oblasti. Rovnako to tak má byť aj v normálnych situáciách. Také to prirodzené nadšenie z bežných vecí je mimoriadne sexi.

Neprehliadnite: Bájne sirény v znameniach zverokruhu: Ktoré 3 konkrétne si dokážu svojho partnera privábiť bez námahy?

Či už ide o menšie aktivity, ako je improvizované pečenie alebo väčšie plány, ako je robenie niečoho nového s ním. Muži milujú, keď má žena záujem o nové aktivity a túži prežívať dobrodružstvá.

Čestnosť

Viaceré štúdie zistili, že muži uprednostňujú čestné ženy, najmä pre dlhodobé vzťahy. To je niečo, čo skutočne hľadajú. Potrebujú mať istotu, že sa na svoju polovičku môžu spoľahnúť. A to vo všetkých oblastiach. 

- Najčítanejšie -