Presunúť na hlavný obsah

Najviac dominantní a impulzívni ľudia sa narodili v týchto znameniach: Ak máte takého po boku, musíte si ustrážiť dve veci

Partnerské vzťahy

Títo ľudia sú extrémne svojskí. Veľmi často sa prejavuje ich dominantná povaha a ak niečo nie je podľa nich, dávajú to patrične najavo. A nie vždy práve primeraným spôsobom.

Sú extrémne tvrdohlaví a takmer nikdy si nepriznajú chyby

Radia sa do kategórie extrémne dynamických, aktívnych, no zároveň aj príliš impulzívnych, nezaprú sa v nich dominantné vlastnosti so sklonom k manipulácii. V živote všetko musí byť po ich. Ak to tak nie je, sú nepríjemní  a dokonca často až agresívni. Väčšinou našťastie v slovnej rovine. Dostať sa s nimi do konfliktu je niečo, čo rozhodne nechcete.

Neprehliadnite: Bájne sirény v znameniach zverokruhu: Ktoré 3 konkrétne si dokážu svojho partnera privábiť bez námahy?

Najhoršie je, že rovnako impulzívne reagujú na svojich najbližších ako aj na cudzích ľudí. V tomto oni sami nevidia nejaké zásadné rozdiely. Tušíte o kom hovoríme? Ak ste si tipli Leva a Býka je to tak. Práve oni sa takto prejavujú mimoriadne často. 

Sú extrémne tvrdohlaví a takmer nikdy si nepriznajú chyby. Majú pocit, že všetko robia najlepšie. Ak o nich niekto pochybuje, nesú to skutočne veľmi ťažko. Pokiaľ s nimi chcete vychádzať, musíte si ustrážiť tieto dve veci: trpezlivosť a pochopenie. Čokoľvek budete s nimi riešiť, musíte sa tohto držať, inak vás nebudú počúvať, ani akceptovať.

Mohlo by vás zaujímať: Kuriózna kompatibilita medzi týmito dvomi znameniami: Môžu byť excelentným párom a toto sú dôvody!

Majú jednoducho takú povahu a vy ich DNA neprepíšete. Ak si myslíte, že časom sa zmenia, dúfate márne. Áno, každý sa vie ovládať určité obdobie, ale verte, že ich pravá tvár sa skôr, či neskôr prejaví. Veľa vecí závisí aj od ich aktuálnej nálady a prežívania. Čiže pokiaľ sa správate tak, ako si to oni predstavujú sú milujúcimi partnermi. Čokoľvek sa však odchýli od ich vnímania normálu, predstavuje problém.

- Najčítanejšie -