Presunúť na hlavný obsah

Najdlhšie a najharmonickejšie vzťahy v Hollywoode: Tieto dvojice dokazujú, že pravá láska existuje aj v žiare reflektorov

Zahraničné celebrity

Sú spolu roky, no stále si jeden druhého užívajú a krásne to medzi nimi iskrí. Ktoré dvojice patria v Hollywoode medzi najharmonickejšie?

Victoria Beckham a David Beckham

Toto je dvojica, ktorú netreba veľmi predstavovať. Začali spolu randiť ešte v roku 1999 a odvtedy sú spolu. Po dvoch rokoch si povedali áno a napriek tomu, že si tiež prešli aj náročnými fázami, všetko ustáli.

Neprehliadnite: Inšpiratívna Karlie Kloss: Vzdelanie pre ňu znamená viac ako modeling, aký je príbeh jednej z najúspešnejších modeliek?

Majú medzi sebou mimoriadne silné puto, naučili sa vzájomnej tolerancii a brať veci s nadhľadom. Dnes patria rozhodne medzi dvojice, medzi ktorými stále cítiť vášeň a vzájomné prepojenie. 

Cindy Crawford a Rande Gerber

Po boku ženy, ktorá sa vo fashion biznise stala ikonou, stojí podnikateľ Rande Gerber. Svoji sú od roku 1998, majú spolu dve deti a množstvo spoločného.

Nechýba im veľká dávka humoru, obdivu k tomu druhému, čo stále udržiava pomyselnú iskru vo vzťahu a tiež sa nezabúdajú veľa smiať. Trávia spolu aj napriek vyťaženosti dostatok času, obaja sú fanúšikmi behu, jógy a fascinuje ich dizajn.  

Blake Lively a Ryan Reynolds

Blake Lively a Ryan Reynolds sa dali dokopy v roku 2010 a odvtedy jeden pri druhom doslova žiaria. Blake sa v jednom rozhovore vyjadrila, že vie, že sú si súdení. V Ryanovi našla spriaznenú dušu.

Neprehliadnite: Suri Cruise nevidela svojho otca 10 rokov, prakticky ho už ani nepozná: Odstrihol ju zo života na úkor svojej pochybnej viery

Možno je to aj tým, že najskôr boli kamarátmi a až postupom času sa  ich priateľstvo premenilo na lásku. Sladké "ÁNO" si povedali po dvoh rokoch randenia a dnes spolu vychovávajú tri ratolesti. 

- Najčítanejšie -