Presunúť na hlavný obsah

Gwyneth Paltrow po rokoch prehovorila o svojich románikoch s Bradom Pittom a Benom Affleckom: Kto bol lepší v posteli?

Zahraničné celebrity

Predtým než herečka Gwyneth Paltrow stretla otca svojich detí, Chrisa Martina z Coldplay, preslávila sa v 90. rokoch aj románikmi s dvomi najväčšími fešákmi Hollywoodu. Po rokoch mlčania sa rozhodla o vzťahu s obomi prezradiť niečo viac.

Aj vďaka románikom na titulkách magazínov 

Herečka a dnes aj mama dvoch detí, Gwyneth Paltrow, zdobila titulky magazínov v 90. rokoch nielen vďaka svojej kráse a hereckému talentu. Preslávila sa aj románikmi s dvomi najväčšími fešákmi a lámačmi sŕdc v Hollywoode, hereckými kolegami, Bradom Pittom a Benom Affleckom. Ako informuje magazín Marie Claire, po rokoch mlčania sa herečka rozhovorila v podcaste Call Her Daddy, o svojom milostnom živote v čase jej najväčšej slávy. Porozprávala nielen o svojom vtedy snúbencovi Bradovi, ale aj Benovi. 

Mohlo by vás zaujímať: Brad Pitt nestráca na sexappeale ani pred 60-tkou: Neodolala mu ani mladá kráska, do ktorej sa najnovšie zamiloval

Bolo to šialené, bola to láska na prvý pohľad 

Gwyneth sa otvorila pred divákmi a porozprávala najskôr o Bradovi Pittovi. Vraj to bola veľká láska na prvý pohľad: „Bolo to šialené... Jednu noc sme boli na balkóne domu, ktorý sme si prenajímali v malom meste v Argentíne. Kiežby som si presne pamätala jeho slová, ale požiadal ma o ruku a bolo to fantastické, bol nadšený. Hoci sme predtým o zásnubách hovorili, v tej chvíli som bola prekvapená, pamätám si to. Musela som mať 24,“ opisuje moment, keď ju herec požiadal o ruku. 

Na svadbu napokon nebola pripravená 

Len 6 mesiacov po týchto romantických zásnubách ich však slávny pár odvolal. Gwyneth priznala, že napokon nebola na svadbu pripravená. Vraj, keď sa obzrie späť, v mnohých ohľadoch nebola ešte sama sformovaná. K tomu dospela pomaly, až keď mala 40: „Mala som problém... Vlastne som ani nerozumela tomu, ako počúvať svoje inštinkty a konať tak, ako je to pre mňa správne. Vždy som brala do úvahy, čo je správne pre všetkých ostatných,“ uvádza na pravú mieru herečka a dodáva, že aj keď to bolo z jej iniciatívy, zlomilo jej to srdce. V súčasnosti sú však dobrými priateľmi a Gwyneth nazvala Brada skvelým chlapom, vraj ho má rada. 

Čítajte tiež: Osudové ženy života Brada Pitta: Kto bol jeho skutočnou láskou?

Hra na „Brad alebo Ben“

Neskôr sa v rozhovore pre spomínaný podcast moderátor spýtal aj na jej iný slávny románik s ďalším fešákom, Benom Affleckom. S ním randila herečka práve po Bradovi Pittovi. Dokonca ju moderátor v jednej chvíli vyzval sériou otázok a odpovedí ku hre „Brad alebo Ben“: „Kto je romantickejší? Pitt, zrejme. Kto ťa skôr rozosmial? Affleck. S kým si sa pravdepodobnejšie dostala do hádky? Affleck,“ prezradila Gwyneth. Tiež prekvapila, keď zodpovedala aj otázku, kto sa lepšie bozkával, vraj obaja boli dobrí bozkávači. No a došlo aj na pikantnú otázku... kto bol lepší v posteli? Túto voľbu označila herečka za naozaj ťažkú. 

Neprehliadnite: Ben pred JLo pokľakol so vzácnym prsteňom s ešte vzácnejším odkazom: V šperku sú vyryté tieto tri slová

Na záver ešte dodala: „Brad bol v tom čase ako druh veľkej chémie, láska môjho života, a potom prišiel Ben, ten bol technicky vynikajúci... Nemôžem uveriť, že to moja dcéra počúva!“ 

Čisto teoreticky... keby ste si mali vybrať, s kým by ste Gwyneth Paltrow videli radšej?

spolu hlasovalo 85 ľudí

- Najčítanejšie -