Presunúť na hlavný obsah

Brad Pitt nestráca na sexappeale ani pred 60-tkou: Neodolala mu ani mladá kráska, do ktorej sa najnovšie zamiloval

Zahraničné celebrity

Brad Pitt je mužom, ktorý zreje do krásy, ktorý ani pred 60-tkou nestráca na šarme a príťažlivosti. Sile jeho osobnosti neodolala ani o takmer polovicu mladšia tmavovláska, do ktorej je vraj herec zbláznený. Bude tak pôvabná podnikateľka Ines de Ramon ďalšou kľúčovou ženou v jeho živote?

Hollywood má málo mužov, ktorí si držia status idola žien naprieč dekádami. Oscarový Brad Pitt patrí medzi nich, počas svojej kariéry bol titulovaný ako najpríťažlivejší muž roku 1995 a 2000, pričom miláčikom ženského publika je dodnes. Hviezdny herec v polovici decembra oslávil posledné narodeniny pred okrúhlinami, v novom roku tak vstúpi do klubu 60-tnikov

Na svoj vek ale rozhodne nevyzerá, pár dní pred svojimi 59. narodeninami stál na červenom koberci v elegantnom čiernom obleku s rovnakou dávkou sexappealu ako pred rokmi. Hovorí sa, že muž po boku mladšej partnerky akoby mladne a možno je to i Bradov prípad.

V poslednom čase ho vídať v spoločnosti oslnivej tmavovlásky, ktorá je v médiách označovaná ako jeho nová priateľka. Volá sa Ines de Ramon, má 30 rokov a živí sa ako majiteľka klenotníctva. 

Krásna dizajnérka šperkov si podobne ako Brad prešla rozvodom. Jej manželstvo s hercom Paulom Wesleym trvalo tri roky a skončilo sa tento, po separácii. Prvýkrát bola v Pittovej prítomnosti videná v novembri, keď si vyrazili na koncert speváka Bona. Pár dní po koncerte sa v magazíne People objavila citácia zdroja z Bradovho prostredia, že "spolu randia už niekoľko mesiacov".

Prečítajte siNajväčší puntičkári sa narodili v týchto znameniach: Majú vlastný systém poriadku a nemali by ste im narúšať ich priestor

Hollywood má tak s najväčšou pravdepodobnosťou nový párik. Ines nechýbala ani na premiére Pittovho spomenutého filmu Babylon a ani na oslave jeho narodenín. "Oficiálne netvoria pár, ale trávia spolu veľa času a užívajú si vzájomnú prítomnosť," citoval zdroj z okolia páru portál US Weekly. Brad sa podľa tohto zdroja vraj nenazdával, že spozná niekoho tak výnimočného ako je Ines. "Stali sa z nich skutočne veľmi blízki priatelia," dodal. Magazín People dokonca uviedol, že zaľúbenci spolu plánujú osláviť i príchod nového roka. 

Prečítajte si: Najväčšia premena roka 2022: Najznámejšia štvornásobná mama toho stihla za ten čas naozaj veľa

Brad a Ines sú prirodzene opatrní a svoje súkromie si chránia, až čas ukáže, kam sa ich vzťah posunie. Možno bude talentovaná šperkárka ďalšou osudovou ženou v Pittovom živote, doteraz ho najviac ovplyvnili Gwyneth Paltrow, s ktorou bol zasnúbený, no týmto ich vzťah skončil. O čosi neskôr do jeho života vstúpila Jennifer Aniston, ktorá mu pred oltárom povedala "životné áno", avšak ich manželstvo nevydržalo. Časom skrachovalo aj hercovo manželstvo s Angelinou Jolie, s ktorou si zabezpečil šesť detí.