Presunúť na hlavný obsah

Priyanka Chopra ako sexi žena, ktorá sa nebojí ukázať krivky. Pre mnohé mladé ženy môže byť príkladom

Zahraničné celebrity

Je známa, krásna, úspešná - a okrem iného je skvelou inšpiráciou pre mladé dievčatá. Napriek tomu, že sa pohybuje vo vodách šoubiznisu, sa totiž pomyselnými pravidlami neriadi.

Meno Priyanky Chopry je známe hneď z niekoľkých dôvodov. Americká herečka, podnikateľka, ale aj bývalá víťazka svetovej súťaže krásy, je totiž ženou viacerých tvárí. Za vyše 15 rokov vo svete šoubiznisu toho stihla skutočne mnoho - a aj preto sa dnes radí medzi najobľúbenejšie tváre Hollywoodu. 

Bonusové body si pripísala aj manželstvom s o 10 rokov mladším spevákom Nickom Jonasom, ktorým dokázala, že ak sa dvaja ľudia milujú, vek je len skutočne číslo. Inšpiráciou je však nielen v tom, ale aj k prístupu k svojej postave - kde dokazuje presne to, čo v láske. Váhu, ale aj svoje miery, totiž nekladie na piedestál a s tým, že nemá postavu veľkosti XS, je vyrovnaná. 

Prečítajte si: Za svoju postavu sa nehanbí. Lady Gaga dokazuje, že figúra krv a mlieko je stále v kurze

Zmierila sa so starnutím

V najnovšom podcaste sa Priyanka rozrozprávala nielen o tom, ako vníma svoju osobnosť, ale aj novú úlohu pre známu značku spodného prádla Victoria's Secret. Stala sa totiž jednou z ambasádoriek a žien, ktoré budú brand prezentovať a zveľaďovať. Čaká ju tak oveľa dôležitejšia úloha než modelky, ktoré sú len tvárami - a jednou z jej aktivít bude nepochybne nutnosť zvýšiť potenciál značky. Tá donedávna čelila útokom, že podporuje bodyshaming, nakoľko vo svojich kampaniach ukazovala najmä štíhle ženy. 

„Mala som 30, keď sa začalo moje telo meniť aj z prejedania. Prechádzala som si trápením aj kvôli online svetu, ktorý ustavične poukazoval na to, že vyzerám inak, že starnem... poriadne to so mnou zamávalo,'' prezradila Priyanka v podcaste. Až po určitom čase pochopila, že zmena jej tela je jednoducho progres, ktorý nedokáže ovplyvniť. „Zmierila som sa s tým, že moje telo nebude vyzerať tak, ako keď som mala 20,'' uviedla ďalej a dodala, že to síce neprišlo z dňa na deň, no napokon sa jej svoje telo konečne podarilo prijať také, aké je.

Dnes je Priyanka vegetariánkou a napriek tomu, že sa snaží stravovať zdravo, svoje telo nemučí, práve naopak. Počúva ho a dopraje si to, na čo má chuť. Bez ohľadu na to, či sa to na jej postave ukáže alebo nie. Najdôležitejšie je, že sa za svoju postavu nehanbí, práve naopak - a nebojí sa ukázať aj v odvážnejších modeloch, ktoré zvýrazňujú jej postavu.

Neprehliadnite: Speváčka Adele otvorene o svojej novej láske: Najprv som musela začať milovať seba

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe