Presunúť na hlavný obsah

Láska z filmového plátna prerástla až do skutočnosti. Mladá herečka Zendaya žiari po boku svojho kolegu

Zahraničné celebrity

Má 25 rokov, no už teraz možno povedať, že patrí k najobľúbenejším a najúspešnejším herečkám súčasnosti. Ľudí tak pochopiteľne zaujíma všetko okolo mladej herečky, ktorá sa preslávila seriálom Eufória či filmom Spiderman.

Hoc mladá herečka Zendaya začínala ako Disney hviezdička, nálepky detskej herečky sa jej podarilo zbaviť - a dnes patrí k umelkyniam, ktoré sa dostávajú k tým najváženejším scénarom. Diváci ju mali možnosť vidieť vo filme Duna, ktorý bol pozitívne ocenený kritikmi z celého sveta, ale aj vo vážnom dramatickom seriáli Eufória, kde si zahrala drogovo závislú postavu. 

Dnes je už každému jasné, že Zendaya je herečkou nevídaných rozmerov a tak, ako dokáže stvárniť vážne herecké úlohy, vie rovnako skvelo zahviezdiť aj v menej vážnych filmoch. Aj preto bola obsadená do najnovšieho stvárnenia filmu Spiderman. To jej prinieslo viac, než kariérny posun. Stretla tam zrejme totiž svoju životnú lásku. 

Prečítajte si: Harry Potter po 20-tich rokoch. Filmová Hermiona prezradila, že sa na pľaci zamilovala

Spočiatku boli len priateľmi

Písal sa rok 2016, keď sa predstavilo nové zloženie filmu Spiderman. Hlavné úlohy si zahrali mladí herci, spomínaná Zendaya a Tom Holland, ktorého mali diváci možnosť vidieť aj vo filme Nič nás nerozdelí. Už od toho momentu sa začalo špekulovať, že medzi touto dvojicou to iskrí aj v súkromnom živote. Po tom, čo sa spolu objavili na titulke magazínu The Hollywood Reporter, však reči prestali. Obidvaja sa totiž jasne vyjadrili k tomu, čo medzi nimi je. „Sme len priateľmi. Je v podstate mojim najlepším kamarátom,'' uviedla vtedy Zendaya.

Tieto reči potvrdil aj fakt, že onedlho si obidvaja našli partnerov. Ich vzťahy sa však zakrátko rozpadli a o rok na to sa, zdá sa, priateľstvo prelomilo. Paparazzi totiž dvojicu prichytili bozkávať sa na verejnosti a už nikto nemohol pochybovať o tom, že medzi slávnymi hercami je čosi viac.

Dnes sa už obidvaja vzťahom netaja a je jasné, že medzi filmovou Mary Jane a Spidermanom sa láska predsa len objavila. Práve fakt, že spočiatku boli veľmi dobrými priateľmi, im umožnil stavať vzťah na pevných základoch. Podľa medializovaných informácií to dvojica spolu ťahá už takmer rok a okrem toho, že sa ich rodiny poznajú, by mali spolu bývať. 

„Všetko najlepšie moja Mary Jane. Daj mi vedieť, keď sa zobudíš,'' napísal k spoločnému záberu Tom v deň narodenín jeho priateľky. Na svoju partnerku je mimoriadne hrdí a pravidelne zdieľa fotografie z premiér filmov, na ktorých sa Zendaya objavuje. Nezabúda tak vyzdvihovať krásu a jedinečnosť svojej polovičky, čo mladú herečku nepochybne dojíma a zapĺňa láskou. 

Neprehliadnite: Aj po rokoch patria k najstabilnejším párom šoubiznisu. Vzťah Douglasovcov je príkladom pre mnohé generácie

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe