Presunúť na hlavný obsah

Módne outfity z prestížnej udalosti CFDA Fashion Awards 2021: Zažiarila najmä mladá herečka Zendaya

Móda

Len pred pár dňami sa v New Yorku konal módny galavečer, ktorého sa zúčastnili tí najväčší milovníci módy. Impozantné outfity však predviedli najmä celebrity, ktoré opäť dokázali, že módu majú jednoducho v malíčku.

Zendaya 

Mladá herečka je posledné mesiace jednou z najvýraznejších tvári šoubiznisového sveta. Niet sa čomu čudovať - exotická kráska žnie jeden úspech za druhým najmä na filmovom plátne. Zdá sa však, že je odborníčkou nielen vo svojom obore, ale aj v móde, v ktorej je skutočne ako doma. Jej oslnivé outfity nie sú žiadnym prekvapením, no Zendaya vie laťku nastaviť stále vyššie - a inak tomu nebolo ani tentokrát. Na módnom galavečeri sa predviedla v červenej róbe od návrhárky Very Wang, ktorú doplnila diamantovými šperkami značky Bvlgari.

Anya Taylor-Joy

Ďalšia vychádzajúca hviezda, mladá herečka Anya Taylor-Joy, svojím outfitom vyrazila dych. Stavila totiž na kombináciu, ktorú si môže skutočne dovoliť len módny profík - a pustila sa do spojenia výraznej fialovej farby a zvieracieho motívu. Výsledný efekt bol pre niekoho možno príliš kontroverzný, no pre znalcov módy pomerne zaujímavý. Minišaty od Oscara de la Rentu navyše kráske zvýraznili štíhlu postavu a opticky predĺžili nohy. Anya jednoducho vie, čo si môže dovoliť - a čo sa jej skutočne hodí.

Ciara 

Na klasiku, ktorou sa nedá nič pokaziť, vsadila speváčka Ciara. V čiernych, obtiahnutých šatách od Toma Forda predviedla ukážkovú postavu, ktorá v jednoduchom strihu vynikla. Speváčka upriamila pozornosť na šperky od Davida Yurmana tým, že si vypla svoju hustú hrivu do romantického drdola. Výsledný efekt sa nedá ohodnotiť inak, než na jednotku, aj keď je pravdou, že sa na takúto udalosť mohla so svojím lookom o čosi viac vyhrať.

Emily Blunt 

Moderátorkou večera bola herečka Emily Blunt, ktorá vsadila na kostým oranžovej farby. Tá sa jej ako svetlovláske mimoriadne hodila a podčiarkla nielen jej osobnosť, ale zároveň na ňu upriamila pozornosť - čo ako hviezda večera nepochybne ocenila. Kostým z dielne Christophera John Rogersa sa niesol v jednoduchom duchu a Emily pod ním nič nemala. Dekolt jej zdobil výrazný šperk a celková vizáž sa niesla v spomínanej oranžovej farbe.

Prečítajte si: Emmy Awards 2021 v štýlovom duchu: Zabodovala mladšia sestra Olseniek, ale aj hviezda seriálu The Crown

Ashley Olsen 

Po dlhšom čase sa na červenom koberci ukázala aj módna návhárka a bývalý herečka, Ashley Olsen. Tá predviedla elegantný, tmavý model, ktorý doplnila zaujímavými náušnicami a už pre Olsenky typickou výraznou čiernou linkou. Vďaka nej pôsobil celý outfit decentným dojmom a napriek tomu, že sa niesol len v spomínanej čiernej farbe, neoôsobil ani náhodou nudne.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe