Presunúť na hlavný obsah

Krása Jessicy Biel vyráža mnohým dych. Herečka so slovenskými koreňmi prezradila, na čo nedá dopustiť

Zahraničné celebrity

Svoju kariéru odštartovala už ako malé dievčatko v seriáli v Siedmom nebi. Dnes sa Jessica Biel stále drží na vrchole nielen svojej kariéry, ale aj krásy.

Aj keď sa herečka Jessica Biel narodila v Spojených štátoch, pravdou je, že jej korene siahajú až do Európy. Jej predkoviaa totiž pochádzali z Európy a jej praprapradedko bol dokonca Slovákom. Podľa informácií, ktoré si zisťovala samotná hollywoodska herečka, žil v okolí Žiliny a narodil sa ako Moritz Biel. V pláne Jessicy je dokonca rodné mesto svojho predka navštíviť - no kedy, je zatiaľ otázne. 

Prečítajte si: Speváčka Adele otvorene o svojej novej láske: Najprv som musela začať milovať seba

Svoje súkromie si stráži

Napriek tomu, že Jessica nepatrí k herečkám, ktoré by mali tendenciu vyjadrovať sa k svojmu súkromnému životu či rozpitvávať svoje vzťahy cez bulvár, faktom je, že napriek tomu patrí k najobľúbenejším hviezdam sveta. Na sociálnej sieti Instagram ju sleduje vyše 10 miliónov ľudí a napriek tomu, že sa nedávno stala dvojnásobnou mamičkou a Justinovi Timberlakovi priviedla na svet druhé dieťa, je stále aktívnou herečkou. 

Pri pohľade na ňu má človek nepochybne pocit, že zastavila čas. Okrem drobných vrások sa totiž zdá, že Jessica nestarne a vyzerá akoby mala stále 25 rokov. 

Vylepšenia odmieta

Ak si myslíte, že aj manželka Justina Timberlakea podľa estetickým zákrokom, ste na omyle. Podľa medializovaných informácií a slov Jessicy totiž herečka žiadnu úpravu nepodstúpila - a ani to nemá v pláne. Namiesto toho sa zameriava na veci, ktorým verí už dlhé roky a nedá na ne dopustiť. Jednou z nich je aj pravidelné cvičenie jógy. Pravidelný pohyb jej neumožňuje len ostať v skvelej forme, ale zároveň jej pomáha prekrvovať telo, čo sa odráža na pleti. Nehovoriac o tom, že má po ňom skvelý pocit, ktorý sa opäť raz odráža na výzore. 

Druhým tipom je jednoduché pravidlo - menej je niekedy viac. To platí najmä pri strave a mejkape. Aj preto sa Jessica snaží stravovať zdravšie a namiesto ťažkých jedál volí ľahké alternatívy, ktorých príprava pozostáva len z jednoduchých surovín. Ťažké oleje, koreniny či špeciálne omáčky sú u nej tabu. „Menej je viac, a tak svojmu telu doprajte radšej zdravé jedlá, nakoľko sa to odzrkadľuje aj na tom, ako vyzerá vaša pleť. Netreba zabúdať tiež na hydratáciu a množstvo vypitej vody,'' prezradila herečka a dodala, že minimum by denne malo tvoriť 2,5 litra tekutín.

Neprehliadnite: Stará láska nehrdzavie. Príbeh Jennifer Lopez a Benna Afflecka je toho dôkazom

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe