Presunúť na hlavný obsah

Priyanka Chopra bola kedysi vyhlásená za najkrajšiu ženu sveta. Dnes je po boku mladého hudobníka

Zahraničné celebrity

Pôvabná Indka sa dostala do centra pozornosti ešte v roku 2000, keď sa zúčastnila prestížnej súťaže kráse. Čo však robí dnes?

Život Priyanky Chopry pripomína rozprávku. Aj keď nepochádzala z typickej indickej rodiny a na rozdiel od svojich rovesníkov vyrastala v pomernom blahobyte, rozhodne nepatrila k obľúbeným deťom, práve naopak. Jej rodičia pracovali ako doktori, ktorí boli vyslaní aj do Spojených štátov. Priyanka tak navštevovala školu v Amerike, konkrétne v Bostone. Na svoje školské časy však nemá príliš pekné spomienky. Deti sa jej smiali najmä pre výrazné obočie a tmavšiu pleť, ktorá ju odlišovala od ostatných. „Lámalo mi to srdce. Stále som rozmýšľala nad tým, prečo je tak nepopulárne byť Indom,'' prezradila v retrospektívnom rozhovore pre web Glamour.

Práve spomínaný pobyt v Amerike však zohral veľkú úlohu v transformovaní na ženu. Hneď, ako sa do svojej rodnej krajiny vrátila, totiž nastal obrovský boom - jej krásu začali ľudia obdivovať až natoľko, že ju dotlačili do súťaže krásy. Tú s prehľadom vyhrala a už ako 18-ročná poputovala do Londýna, kde sa zúčastnila svetového kola. Aj to sa jej podarilo vyhrať, a tak sa stala Priyanka oficiálne najkrajšou ženou roku 2020. 

Prečítajte si: Shauni z Pobrežnej hliadky lámala mužom srdcia. Dnes je z nej nenápadná tetuška

Bollywood vs Hollywood

Napriek tomu, že ešte pred súťažou krásy túžila po kariére v NASA, vybrala sa opačným smerom. Po tom, ako sa vo svojej rodnej krajine preslávila vďaka svojej kráse, vrhla sa do filmového priemyslu. Zahrala si vo vyše 50-tich indických filmoch a oficiálne sa tak stala herečkou Bollywoodu. Okrem iného účinkovala aj v niekoľkých televíznych šou, no napriek tomu nenastal žiaden výraznejší zlom jej kariéry, ktorý by ju preslávil aj na inom kontinente. Práve preto sa rozhodla opäť vrátiť do Spojených štátov a rozbehnúť svoju kariéru herečky tam. 

V Amerike ju zazmluvnilo ABC Studio, ktoré pôvabnej cudzinke hneď našlo niekoľko významenjších filmových úloh. Vďaka nim popularita Priyanky začala stúpať a dokonca sa jej podarilo dvakrát získať ocenenie magazínu People. Skutočný zlom však nepochybne medzi mladšími ročníkmi nastal v momente, keď sa po jej boku objavil známy spevák Nick Jonas. Pár spôsoboval kontroverziu najmä tým, že je Priyanka od svojho dnes už manžela o 10 rokov staršia.

Neprehliadnite: Skutočnosť má od Instagramu ďaleko. Jedna z najznámejších influenceriek zavádza dokonalou postavou, realita je však iná

Láska na prvý pohľad

Zatiaľ čo Nick tvrdí, že sa do svojej manželky zamiloval na prvý pohľad a už od začiatku vedel, že si chce Priyanku zobrať za ženu, u indickej modelky a herečky to bolo o čosi inak. „O tom, že s ním mám ísť na rande ma presvedčilo, až keď som ho videla bez trička,'' zažartovala v rozhovore pre magazín Vogue Priyanka. Napriek tomu, že im to spočiatku nikto neprijal, dvojica sa v roku 2018 zobrala a výsledkom boli dve veľkolepé svadby - jedna v Indii a jedna v Spojených štátoch. Herectvu, ale aj svojej profesijnej kariéry televíznej osobnosti sa venuje výrazne menej. Oveľa viac času trávi so svojím manželom a rodinou, nakoľko sú pre ňu na prvom mieste. Napriek tomu ju jej fanúšikovia môžu vidieť na rôznych charitatívnych udalostiach či verejných vystúpeniach, kde sprevádza svojho muža. Jedno je však isté - napriek tomu, že má 38 rokov, vyzerá stále tak skvelo, ako pred 20-timi rokmi.

- Najčítanejšie -