Presunúť na hlavný obsah

Známe krásky a šport: Ako sa Bibi Bardy, Veronika Cifrová Ostrihoňová, Karin Haydu a ďalšie udržiavajú v životnej forme?

Slovenské celebrity

Štíhla a súčasne pevná figúra ide ruka v ruke so športom a zdravou stravou. A presne tohto hesla sa držia aj známe krásky. Každá z nich si našla pohybovú aktivitu, ktorá ju baví najviac. O ktorých známych tvárach a športoch je reč?

Bibi Bardy

Cvičenie s lodným lanom i posilňovanie s vlastnou váhou. Modelka a mama ani nie ročného chlapčeka Bibiána Bardy miluje pohyb všeobecne, no silové cvičenia sú jej obľúbenými. Bibi nič nepreháňa, o svoju figúru sa stará permanentne, rovnako dbá na zdravú a vyváženú stravu. A práve konzistentnosti vďačí za skvelé zdravie, bezkonkurenčnú líniu má ako bonus. 

Karin Haydu

Čas strávený vo fitku je blízky aj moderátorke Karin Haydu, ktorá sa snaží cvičiť pravidelne. V rámci svojho tréningového plánu sa sústreďuje na hlavné svalové partie ako sú nohy, zadok, brucho, chrbát, prsia a ruky. 

Prečítajte si: Plavková inšpirácia v podaní známych Sloveniek: Jednoduché strihy striedajú tie atypické, farby vzory

Veronika Cifrová Ostrihoňová

Od klasického silového cvičenia prejdeme k joge, na ktorú nedá dopustiť Veronika Cifrová Ostrihoňová, mama dvoch malých detí. Úspešná moderátorka sa zamilovala do cvičenia s lektorkou Zuzanou Maďari, alias Piña Yoga. V jednotlivých pozíciách sa pracuje s vlastnou váhou, stabilitou, flexibilitou i mysľou. Inak povedané, zapája sa celé telo vrátane hlavy.  

Janka Slačková

Ďalšou pohybovou aktivitou, pri ktorej sa zapája celé telo, je tanec. Pre Janku Slačkovú predstavuje obrovský zdroj energie, vidno, že moderátorka si užíva každý jeden tanečný krok. Poznáme veľa druhov tanca, no pokiaľ ide o tie "svižnejšie", dá sa povedať, že jedna hodina v tanečnej sále je porovnateľná s hodinou strávenou v posilňovni, pokiaľ ide o výdaj energie

Neprehliadnite: Krásne boky sa považujú za znak krásy a plodnosti: Jedálniček, ktorý vás k nim privedie podľa typu postavy

Simona Krainová

A potom je tu beh, ktorý taktiež vyniká svojou komplexnosťou. Ide o koordinovaný pohyb, počas ktorého sa zapája viacero svalových skupín, pričom netreba zabudnúť ani na jeho ďalší benefit - okysličenie tela. Beh je obľúbencom Simony Krainovej, ktorá takmer každý deň odbehne celých desať kilometrov. Spomenutá 10-tka sa stala modelkinou rannou rutinou. 

- Najčítanejšie -