Presunúť na hlavný obsah

Manželka novodobého lámača ženských sŕdc má jedno z najsexi tiel v showbiznise: Ako na sebe Bibi Bardy pracuje?

Slovenské celebrity

Nádherná modelka a manželka obľúbeného seriálového herca Adama Bardyho - Bibi vyzerá neskutočne. Jednoznačne má jedno z najkrajších tiel v našom showbiznise. A aj keď je už mamou, nezabúda ani sama na seba.

Pohyb je jej život

Adam a Bibi Bardyovci patria rozhodne medzi najkrajšie a najharmonickejšie páry nášho showbiznisu.  Dvojici to klape spolu už niekoľko rokov a vidieť, že sú naladení na rovnakú vlnovú dĺžku. Rozumejú si v súkromí aj v pracovnej oblasti. Obaja sú mimoriadne atraktívni a vo fashion svete skutočne žiadaní. A my sa veru ani nedivíme. Krásne im to spolu ladí. Dokonca ich spoločne zvečnil na titulke portugalského VOGUE známy fotograf Branislav Šimončík. 

"Pred dvoma rokmi, sa splnilo niekoľko mojich modelingových a teda aj životných snov. Nebola to síce “ideálna” a ľahká doba na plnenie si snov, no aj o tom je táto práca a ja si nesmierne vážim príležitosť, ktorú som dostala."

Bibi je všade, kde sa objaví neprehliadnuteľná. Jej postava vyráža dych a sympatická plavovláska vyzerá neskutočne. Úspešná modelka bola vždy nádherná a na tom sa nič nezmenilo ani po tom, čo sa stala mamou. Má skrátka absolútne TOP figúru, ktorú si udržiava, pričom je jasným dôkazom toho, že aj mama môže byť sexi a atraktívna. 

NeprehliadniteIch prvý Deň otcov: Títo známi Slováci si už plnia rolu rodiča. Svoj sviatok oslávil aj Adam Bárdy

Bibi však na sebe naozaj pracuje. Pohyb je jej život a aj spolu s manželom a synčekom sú veľmi akční. Veľa cestujú, chodia na turistiku, prechádzky a v neposlednom rade Bibi aj cvičí a "maká" na sebe.

Mohlo by vás zaujímať: Najštýlovejšie ratolesti známych Sloveniek a Češiek: Ktorým kráskam pribudli za posledný rok drobci?

Je jasným dôkazom toho, že aj popri dieťati sa dá nájsť si čas pre seba. Stačí len chcieť a všetko ide! 

 

- Najčítanejšie -