Presunúť na hlavný obsah

Najkrajšie páry nášho showbiznisu: Bardyovci vedú prím, kto je v tesnom závese?

Slovenské celebrity

Tieto dvojice dokazujú, že nájsť v živote spriaznenú dušu môže naozaj každý. Vyžaruje z nich absolútna symbióza a navyše spolu vyzerajú aj dokonale. Ktoré páry v našom showbiznise patria medzi najkrajšie a najharmonickejšie?

Bibi a Adam Bardyovci

Bibi a Adama Bardyovcov netreba zrejme špeciálne predstavovať. Mimoriadne úspešná, nádherná modelka našla svoju spriaznenú dušu v modelovi a populárnom hercovi Adamovi. Sú rodičmi rozkošného synčeka a vidieť, že rodičovský život ich napĺňa.

Prečítajte si: Materstvo jej pridalo na sexappeale: Dcéra Ivany Christovej vyzerá neskutočne, postava, akú má, je snom mnohých žien

Dokazujú, že ozajstná láska existuje aj vo svete reflektorov a to bez akéhokoľvek pozlátka. Sú sami sebou, na nič sa nehrajú a vychutnávajú si bežné momenty

 

Emma Drobná a Filip Šebo

Hoci v začiatkoch ich vzťahu im mnohí nedávali veľkú šancu, oni všetkým dokázali že sú jeden pre druhého absolútne stvorení. Pôvabná a úspešná speváčka Emma Drobná a športovec Filip Šebo patria nepochybne do kategórie najkrajších a najpopulárnejších párov nášho showbiznisu. 

Dvojici to spolu veľmi pristane. Spája ich aj spoločný pohľad na život a v tomto smere si maximálne rozumejú. 

 

Broňa Gregušová a Mario Cimarro

Slovenská kráska Broňa Gregušová našla šťastie po boku hviezdy z legendárnej telenovely Skrytá vášeň. Mario Cimarro očaril množstvo žien, no len jednej odovzdal svoje srdce a je ňou práve známa Slovenka.

Prečítajte si: Materstvo jej pridalo na sexappeale: Dcéra Ivany Christovej vyzerá neskutočne, postava, akú má, je snom mnohých žien

Majú spolu malú dcérku a naozaj im to skvele ladí po všetkých stránkach. Vidieť, že sú skutočne šťastní a z oboch vyžaruje pokoj, pohoda a spokojnosť.  

 

- Najčítanejšie -