Presunúť na hlavný obsah

Plavková inšpirácia v podaní známych Sloveniek: Jednoduché strihy striedajú tie atypické, farby vzory

Slovenské celebrity

Jedno z najobľúbenejších období roka je pomaly, ale isto tu. Leto. Ak už sa obzeráte po nových plavkách, možno vám cez obľúbené a štýlové Slovenky uľahčíme rozhodovanie sa.

Na módnom trhu je plaviek od výmyslu sveta, jeden trend strieda druhý, no klasiky ostávajú. Na dôverne známe strihy nedajú dopustiť ani známe Slovenky, ktoré siahajú po jednodielnych modeloch či spodnom diele s vysokým pásom. Aj tu však platí, že i zaužívaná klasika môže byť sviežejšia v podobe prestrihov či vzorov. 

Pozrite sa spolu s nami, aké plavky nosia obľúbené Slovenky a neváhajte sa nimi inšpirovať pri výbere tých svojich. 

Veronika Vágnerová

Začneme absolútnom klasikou, teda jednodielnymi plavkami na hrubé ramienka so srdcovým výstrihom. V plnej kráse v nich zažiarila modelka a podnikateľka Veronika Vágnerová, ktorá je obdivovaná za svoju štýlovosť i sofistikovanú eleganciu. Tmavomodrý a súčasne nadčasový kúsok je ozvláštnený výrezmi nad bedrá, ktoré opticky predlžujú nohy. 

Broňa Gregušová

Po podobnom strihu siahla aj modelka a influencerka Broňa Gregušová. Slnečné lúče v americkej Nevade si užívala v sýto žltom modeli s potlačou Baywatchu. Ikonický červený nápis sa postaral o vynikajúci kontrast.

Mirka Dobiš

Tak ako kvetované vzory, ani tie zvieracie nikdy nevyjdú z módy. A Pokiaľ vzory bežne nosíte, plavky sú skvelou príležitosťou na vybočenie z normálu. Skvelým príkladom je stylistka Mirka Dobiš, ktorá preferuje absolútnu jednoduchosť a monochromatickosť, pokiaľ ide o obliekanie. Pri výbere plaviek však urobila výnimku, siahla po modeli s leopardím vzorom. Šlo o plný strih, ktorý sa od predošlých klasík líši strihom, Mirkine plavky sú na jedno rameno.   

Prečítajte si: Letné stylingy, ktoré si zamilujete: Šaty a sukne hrajú prím, nebojte sa do módy vrátiť ženskosť

Janka Slačková

Očarujúca moderátorka a influencerka Janka Slačková predviedla zasa plavkách, ktoré sú síce celé, no pôsobí ako dvojdielne. Efekt bikín vytvára rozsiahly výrez na trupe, krásnym detailom je aj viazanie na bedre i ramene. 

Natália Végh

Minimalistickú, jednofarebnú a napriek tomu neprehliadnuteľnú súpravu predviedla Natália Végh, ktorá taktiež vyhľadáva skôr jednoduchosť, než extravaganciu. Vrchný diel bikín na hrubšie ramienka pôsobí športovo, no zároveň veľmi sexi. 

Neprehliadnite: Aj po dvoch deťoch vyzerá neskutočne: Natália Végh najnovšie predviedla postavu modelky, ako sa udržiava v TOP kondícii?

Bianka Rumanová

Influencerka Bianka Rumanová, ktorá miluje najmä ružovú, pretavila svoj svojský štýl aj do plaviek. V plnej kráse zažiarila v metalických bikinách, ktoré hádzali do ružových a fialových tónov. Nohavičky siahajúce nad bedrá upevňovali zviazané šnúrky a vršok špagetové ramienka.

Saša Orviská

A potom sú tu tradičné trojuholníkové plavky s viazaním na šnúrky. Moderátorka Saša Orviská zažiarila vo farebných nohavičkách s abstraktným motívom kvetín a žltom vršku. 

Karolína Chomistek

Dvojdielny model s brazílskymi nohavičkami s vysokým pásom, ktoré zvýrazňujú pás i boky, bol jasnou voľbou modelky a influencerky Karolíny Chomistek. Tmavohnedý model pôsobí skutočne vkusne, na inakosti mu dodávajú ozdobné šnúrky na bokoch.

Plavky ktorej Slovenky sa vám páčia najviac?

spolu hlasovalo 113 ľudí

- Najčítanejšie -