Presunúť na hlavný obsah

Dcéra Saši Orviskej začala s tvorbou vlastnej módnej značky: Mladučká Viki je naozaj veľký dríč a talent

Slovenské celebrity

Dcéra obľúbenej moderátorky Saši Orviskej v sebe gény známej mamy nezaprie. Nielenže je Viktória krásna, ale má v sebe aj veľkú dávku odhodlania a pracovitosti. Už teraz má našliapnuté na sľubnú kariéru.

Talent a drive zdedila po rodičoch, no sama je jedinečná a originálna

Krásna, talentovaná, skromná, ale zároveň aj veľmi ctižiadostivá a ambiciózna. Životný drive rozhodne zdedila po rodičoch a takisto aj umelecké sklony. No odhodlanie a pokoru si vybudovala sama vlastnou cestou. Viktória Valihora!

Dcéra obľúbenej moderátorky Saši Orviskej a bubeníka Martina Valihoru je naozaj veľmi šikovná. V roku 2021 sa na full time presťahovala do pulzujúceho New Yorku. Tam nastúpila na prestížnu umeleckú školu LaGuardia High School of Music & Performing Arts, ktorú navštevovali aj celebrity Jennifer Aniston, Nicki Minaj, Timothée Chalamet, či Al Pacino. Práve tu si začala 16 ročná teenegerka plniť svoje sny vo veľkom. 

Na škole má štúdium zamerané na kresbu, ktorá je jej srdcovkou, dizajn a sochárčinu. Jej diela sú fascinujúce a vidieť, že mladučká kráska v sebe skrýva veľký potenciál. 

Sympatická Viki vytvorila vlastnú kolekciu tričiek a tašiek s jej originálnymi ilustráciami a sú naozaj fascinujúce. To, čo sa jej podarilo je viac ako inšpiratívne a mohla by sa stať vzorom pre mnohých mladých ľudí. 

Neprehliadnite: Couple goals: Známe slovenské páry, ktoré sú spolu cez desať rokov a stále pôsobia ako na začiatku vzťahu

 

Prečítajte si: Patria medzi najkrajšie páry a už aj rodinky nášho šoubiznisu: Príchod dcérky naplnil Lauru a Bekima šťastím

 

 

Viki miluje v tvorbe experimentovanie s rôznymi médiami a je charakteristická tým, že rada skúša nové veci. Keď mala jej kamarátka koncert v opere v Lincoln center Viktória jej ručne namaľovala šaty. 

"Toto bol pravdepodobne jeden z najšialenejších, ak nie najšialenejší projekt, na akom som kedy pracovala. Celé je to ručne maľované farbou na látky (na poslednom obrázku sú obyčajné šaty predtým, ako som ich namaľovala). Tento projekt sme plánovali, ale aj tak podarilo sa to na poslednú chvíľu. Dokončenie šiat trvalo 2 dni, bez spánku, len maľovanie 24/7. Tieto šaty boli inšpirované @palomadinelichesky obalom pripravovaného albumu albumu, na ktorom sme spolupracovali aj my," prezradila na sociálnej sieti. 

Na to, že má 16, krásny výsledok. A nám je jasné, že v prípade Viki je toto len začiatok! Svet by mal skrátka patriť mladým a talentovaným ľuďom a na tom sa ani rokmi nič nemení. Klobúk dole!

 

- Najčítanejšie -