Presunúť na hlavný obsah

Štyri generácie žien z rodiny Christových: Historicky prvá Miss Československa je dodnes najvýraznejšou kráľovnou krásy

Slovenské celebrity

Ivana Christová je žena, ktorá miluje život, ktorá čerpá energiu z lásky či už k rodine, alebo práci. Rôzne životné obdobia ju naučili vážiť si maličkosti a hodnoty ako také.

Už je to viac ako 30 rokov, čo Ivane Christovej nasadil korunku krásy Karel Gott. Šarmantná, energická a krásna Slovenka sa tak stala historicky prvou Miss Československa. Bol rok 1989, Ivana mala 19 rokov a síce ju porota vybrala takmer jednohlasne, časť publika mala iný názor, lepšie povedané inú favoritku. Preto Christovú v ostravskej športovej hale vypískali. 

Ivana sa nikdy netajila tým, že ju táto nepríjemná skúsenosť zaskočila, no zároveň posilnila. Dokázala svoje emócie udržať na uzde a neskôr ich hodiť za hlavu. Pre viacerých Slovákov je dodnes jedinou pravou Miss, ani plynúcimi rokmi nestratila na šarme či kráse. 

Po získaní korunky prenikla Christová do sveta modelingu, objavila sa na niekoľkých titulách módnych časopisov a stala sa tvárou viacerých kozmetických značiek a reklamných kampaní. Kariéru cestu jej však skrížila láska, po ktorej prišlo manželstvo a napokon materstvo. Ivana svoju jedinú dcéru - Danielu - porodila ako 23-ročná. O pár mesiacov na ňu ostala sama, keďže jej manželstvo s francúzym partnerom stroskotalo. 

Ako matka samoživiteľka čelila mimoriadne ťažkej situácii, mala pri sebe len svoju mamu Otíliu. V nej našla veľkú oporu, Otília Ivanu podržala vtedy, keď to potrebovala najviac. Ich vzťah matky a dcéry táto náročná životná etapa ešte väčšmi stmelila, do dnešného dňa majú nádherný, priam ukážkový vzťah. 

"Ďakujem Ti za všetko." - Ivana Christová mame.  

Ivana má krásny vzťah aj s Danielou, ktorá sa pred dvoma rokmi stala mamou. Vo februári 2021 priviedla na svet dievčatko menom Zoja, z ktorého sa teší celá rodina. Daniele to ako mladej mamičke veľmi pristane, vidno, že je so svojím manželom šťastná. 

Prečítajte si: Materstvo jej pridalo na sexappeale: Dcéra Ivany Christovej vyzerá neskutočne, postava, akú má, je snom mnohých žien

Daniela k svojej mame vzhliada, tak ako Ivana vzhliada k tej svojej. Z bývalej kráľovnej krásy vyžaruje veľká sila, úžasná energia a tiež je cítiť, že si váži pravé ľudské hodnoty.

Neprehliadnite: Couple goals: Známe slovenské páry, ktoré sú spolu cez desať rokov a stále pôsobia ako na začiatku vzťahu

- Najčítanejšie -