Presunúť na hlavný obsah

Puto medzi týmito znameniami je najsilnejšie: Ak sa dajú dokopy, je to láska na celý život

Partnerské vzťahy

Ich vzťah je vždy harmonický a skutočne veľmi silný. Pokiaľ sa dajú dokopy, nič ich nerozdelí. Ktoré znamenia patria medzi absolútne spriaznené duše?

Majú ideálne spojenie na emočnej, intelektuálnej a fyzickej úrovni

Patria medzi najkompatibilnejší pár vôbec. Keď sa dajú dokopy, je takmer isté, že zostanú spolu celý život. Láska je pre nich najdôležitejším elementom na svete. Veria, že každý má svoju spriaznenú dušu a oni ju intenzívne hľadajú. Ide o spojenie Raka a Rýb. Ak si k sebe nájdu cestu, ich zväzok je mimoriadne intenzívny. 

Mohlo by vás zaujímať: V prvom manželstve som nebola dobrou ženou: Chcela som to napraviť v ďalšom, a takto to dopadlo

Obom záleží na láske, citoch, porozumení. Sú veľmi empatickí a romantickí. Vzájomne sa počúvajú, majú spoločný pohľad na život aj rovnaké sny. Bez akýchkoľvek problémov sa vždy vedia vcítiť do toho druhého a tak je v ich vzťahu vždy veľa nehy, oddanosti. Rozumejú si aj bez slov. Nemajú pri sebe sklony k nevere, sú tu jeden pre druhého. 

Zároveň majú množstvo spoločných záujmov, dokážu sa krásne motivovať a prejavujú si neustále vzájomnú náklonnosť. Sú si vedomí, že sa na toho druhého môžu spoľahnúť vo všetkom. Kľúčom k úspešnému vzťahu je podľa nich najmä humor a spoločné aktivity. Potom už ide všetko.

Mohlo by vás zaujímať: Urobila som všetko, aby som ho potešila: Po rokoch som zistila, že mi vzal všetko a ja som mu to dovolila

Našli ste v partnerovi spriaznenú dušu?

spolu hlasovalo 641 ľudí

Áno
353
Nie
288

- Najčítanejšie -