Presunúť na hlavný obsah

Dcéry Patrície Vittek sú dnes veľké slečny: Cynthia a Sofia v spoločnosti ako nerozlučná dvojka

Slovenské celebrity

Z dcér Patrície Vittekovej vyrástli krásne mladé slečny, ktoré si razia svoju vlastnú cestu. Nedávno sa objavili v spoločnosti na finále Let's Dance, kde im to spolu veľmi pristalo.

Sofia Zara Vittek a Cynthia Lara boli odmalička vychovávané k tomu, aby jedna pri druhej pri sebe stáli a boli si oporou. Napriek tomu, že sú každá iná, obe zdedili po svojich rodičoch dobré gény. Sofia má blízko k umeniu a rekreačne tiež rada jazdí na koňoch, Thia je zase niekoľkonásobná majsterka sveta v piatich druhoch tanca, nedávno vydala tiež svoju prvú skladbu, ktorou si získala pozitívne ohlasy od fanúšikov. 

Čítajte tiež: Tieto známe Slovenky vyzerajú s mamami ako sestry: Málokto by tipoval, že medzi nimi je taký vekový rozdiel

Obe majú umelecké vlohy

Thia nedávno odštartovala svoju spevácku kariéru aj verejne a mnohých príjemne prekvapila skladbou Girl Next Door. Jej odhodlanosť, cieľavedomosť a húževnatosť ju poháňajú vpred plniť si svoje sny a premieňať ich na realitu. Rovnako sa vyprofilovala aj staršia Sofia, ktorá má umelecké vlohy a dala sa na dráhu umeleckej školy. Obe slečny si tak našli to, čo im je najbližšie a čo je ich hobby. Robiť to, čo vás baví, je najsilnejšou motiváciou v tom, vedieť sa posúvať vpred a nikdy sa neuspokojiť len tak s niečím. 

Motiváciou im je mama

Patrícia Vitteková sa odmalička snažila svoje dcéry viesť k tomu, aby robili to, čo ich baví a zároveň im dopriala slobodu v rozhodovaní sa. Sama je však najväčšou motiváciou a vzorom v tom, ako si ísť za plnením svojich snov. Rovnako ako ich otec, Róbert Vittek, ktorý patrí k našim najúspešnejším futbalistom. Obaja tak boli a sú pre svoje dcéry vzorom, ako si plniť svoje sny.

Mohlo by vás zaujímať: Mária Čírová má všetky esencie na šťastný život. Základom je láska: Raj je tam, kde sme spolu, tvrdí speváčka

Sofia a Thia ako nerozlučná dvojka

Na veľkolepom finále tanečnej show Let's Dance sa objavili sestry spoločne a vychutnali si skvelé tanečné výkony našich známych celebrít. Na sebe mali oblečené róby z dielne slovenskej návrhárky Jany Pištejovej. Thia má k tancu blízko, nakoľko má za sebou svetové súťaže a víťazstvá a hudba jej jednoducho koluje v krvi. Obe mladé slečny sa za tie roky zmenili a z dievčatiek sú dnes dospievajúce mladé dámy. Sofia už čoskoro oslávi 18. narodeniny a Thia má 15 rokov. 

- Najčítanejšie -