Presunúť na hlavný obsah

Tieto známe Slovenky vyzerajú s mamami ako sestry: Málokto by tipoval, že medzi nimi je taký vekový rozdiel

Slovenské celebrity

Tieto známe Slovenky majú maminy, ktoré vyzerajú neskutočne. Pôsobia ako sestry a navyše majú medzi sebou aj krásny vzťah. A to sa veru obzvlášť v dnešnej dobe počíta.

Sofia Zara Vittek

Úspešná speváčka a podnikateľka Patrícia Vittek nedá na rodinu dopustiť a jej dcérky sú pre ňu všetkým. Navyše pri svojich dievčatách doslova mladne a pôsobí skôr ako ich staršia sestra než mama. Naozaj vyzerá veľmi spokojne a šťastne.

Prečítajte siMária Čírová má všetky esencie na šťastný život. Základom je láska: Raj je tam, kde sme spolu, tvrdí speváčka

Sofia Zara a Cynthia Lara zdedili nielen výzor, ale aj talent po mamine. Zároveň majú všetky tri skutočne pekný vzťah a sú skvele zohratými parťáčkami. Trávia spolu veľa času a vidieť, že spoločné momenty si užívajú.

Klaudia alias justklaudy

Krásna influencerka Klaudia alias justklaudy študuje farmáciu a aj keď sa považuje za úplne normálnu babu, predsa len sa jej v pomerne krátkom čase podarilo preraziť výrazne na sociálnych sieťach. A my sa ani nedivíme.

Neberie sa príliš vážne, rada si zo seba robí srandu a je za každý spontánny nápad. Navyše aj vyzerá skvele. Krásu má rozhodne po mame, ktorá pôsobí úplne ako jej sestra. A to bez akéhokoľvek preháňania. Veď uznajte sami.

Vanessa Volopichová 

Dcéra uznávanej modelky Andrey Verešovej a právnika Daniela Volopicha, Vanessa je mimoriadne talentovaná. Miluje šport a profesionálne sa venuje snowboardingu, kde žne jeden úspech za druhým. 

Prečítajte siVanessa svojou krásou čoskoro zatieni slávnu mamu: Andrea Verešová má doma princeznú, ktorej odovzdala tie najlepšie gény

No a o tom, že krásu zdedila po mamine niet pochýb. Andrea je nádherná žena a Vanessa sa na ňu neuveriteľne podobá. Genetika je skrátka genetika. 

- Najčítanejšie -