Presunúť na hlavný obsah

Patria medzi najkrajšie páry a už aj rodinky nášho šoubiznisu: Príchod dcérky naplnil Lauru a Bekima šťastím

Slovenské celebrity

V slovenskom šoubiznise je viacero dvojíc, ktoré patria medzi tie ukážkové. A do tejto kategórie spadá aj vzťah Bekima a Lauri Aziriovcov.

"Elia, naša životná láska!" Týmito prekrásnymi slovami predstavila čerstvá mamička Laura svoju dcérku, ktorej sa spolu s Bekimom nevedeli dočkať už počas tehotenstva. Manželia svoju malú princeznú privítali na svete koncom apríla, na oboch vidno, že príchod bábätka ich naplnil šťastím. 

"Nič krajšie som vo svojom živote nezažil! Mamina to zvládla neskutočne." - Bekim krátko po narodení dcéry. 

Aziriovci sa stali rodičmi približne dva roky po svadbe v Tomášove. Výmenou manželských sľubov tak spečatili svoju vzájomnú lásku, ktorá sa v ich vzťahu krásne vyvíjala. Keď sa spoznali, Laura nevedela, kto je Bekim, keďže v tom čase ešte nebol známy. Od budúcej lásky svojho života si iba prečítala správu na sociálnej sieti, pričom sama nevedela, či na ňu vôbec odpovedať. Po menšej odmlke ale Bekimovi odpísala a následne sa začal písať ich spoločný príbeh

Najprv boli kamaráti, vybudovali si vzájomnú dôveru a až neskôr svoje priateľstvo povýšili na vzťah. Laura sa nikdy netajila tým, že Bekim ju absolútne očaril a naopak. Z oboch salá neuveriteľná energia a charizma, spája ich zmysel pre humor, pohľad na svet a dnes aj dieťa. Láska Laury a Bekima rokmi len kvitne, neprestáva sa prehlbovať. 

Prečítajte si aj: Couple goals: Známe slovenské páry, ktoré sú spolu cez desať rokov a stále pôsobia ako na začiatku vzťahu

"Táto žena je výnimočná! Ďakujem ti za všetko." - Bekim o Laure. 

Neprehliadnite: Manželia Gáboríkovci patria medzi najstabilnejšie páry: Aktuálne žiaria spoločne v tanečnej show, aká bola ich cesta za láskou?

Manželia Aziriovci sú skrátka príkladom ukážkového vzťahu. Okrem úprimnej lásky, priateľstva a dôvery medzi nimi vždy prúdilo šťastie, porozumenie, empatia i veľká dávka podpory. Nečudo, že sa radia medzi najkrajšie a najinšpiratívnejšie dvojice slovenského šoubiznisu.    

- Najčítanejšie -