Presunúť na hlavný obsah

Adam Žampa mal svoju budúcu manželku po boku dlho predtým, než si spolu začali: Tri hlavné dôvody, prečo im to klape

Slovenské celebrity

Slovenský reprezentant v alpskom lyžovaní Adam Žampa našiel osudovú lásku v žene, ktorá vstúpila do jeho života ešte predtým, než spolu začali vôbec randiť. Dnes sa hrdia titulom mladomanželia.

Viacero stabilných vzťahov sa začalo priateľstvom. To dáva dvojici priestor na dôkladné spoznanie sa v rôznych situáciách a súčasne poskytuje zázemie na vybudovanie vzájomnej dôvery. Kamaráti zbierajú zážitky, vytvárajú si svoje rituály, užívajú si zábavu, otvorene komunikujú a to všetko sa deje bez akéhokoľvek stresu či pochýb zapáčiť sa opačnej strane. Preto patria dvojice, ktoré povýšili svoje priateľstvo na vyššiu, teda partnerskú úroveň medzi tie najstabilnejšie a najšťastnejšie. 

Svoje o tom vedia aj manželia Žampovci. Než spolu začali chodiť, dobre sa poznali. Vedeli, čo ich spája a bezpochyby vedeli aj to, čo ich rozdeľuje, resp. v čom sú iní. Keď sa dali dokopy ako pár, bol rok 2019. "S Annou sa poznáme už veľmi dlho, sedí mi ako človek aj ako žena. Máme rovnaké záujmy a hlavne sme obaja športovci, ona je bývalá lyžiarka, takže vieme spolu tráviť veľa času aj počas sezóny," prezradil pred štyrmi rokmi pre Topky náš reprezentant. 

Žampa nehovoril o nikom inom, než o bývalej športovkyni Anne, ktorá už nenesie svoje rodné priezvisko Kolasa, ale to jeho. Žampovci sa vzali 22. apríla v čarovnom prostredí Vysokých Tatier, na Slavkovskom štíte. Anna bola prekrásna nevesta, stavila na jednoduchý a veľmi elegantný model šiat.

Prečítajte si: Couple goals: Známe slovenské páry, ktoré sú spolu cez desať rokov a stále pôsobia ako na začiatku vzťahu

Veríme, že mladomanželov čaká šťastný a naplnený spoločný život. Okrem toho, že sa dôverne poznajú a majú spoločné záujmy, sú si i blízkymi priateľmi. A v neposlednom rade spolu držia aj ako tím, v ktorom nechýba podpora ani empatia. Obaja totiž veľmi dobre vedia, čo všetko obnáša dráha profesionálneho športovca. 

Neprehliadnite: Po silvestrovských zásnubách prišla svadba a čoskoro dieťa: Budúcej mame Ivane Bezdeda nechýbajú šarm, ani ambície

- Najčítanejšie -