Presunúť na hlavný obsah

Handbag secrets: Pôvabná podnikateľka a influencerka Mimi Candi Pelikan je mimoriadne kreatívna, čo ju v živote napĺňa?

Móda

Krásna a charizmatická podnikateľka, cestovateľka a v neposlednom rade aj mama - Mimi Candi Pelikan je skutočne veľmi inšpiratívnou ženou. Popri dcérke stíha vlastný biznis aj plniť si sny. Čo nosí známa kráska v kabelke?

Užíva si bežné momenty, je autentická a inšpiratívna

Táto nádherná Bratislavčanka sa podnikaniu venuje už od svojej dvadsiatky. Má vlastnú značku ručne vyrábaných šperkov, prenajíma vily na Bali, kde má spolu so svojou polovičkou aj niekoľko reštaurácií. Nechýba jej veľká dávka entuziasmu, odhodlania, ale aj pokory.

Napriek tomu, že je už mamou a dcérka je pre ňu všetkým, nezabúda na seba a plní si sny. Miluje cestovanie, je veľmi kreatívna a skutočne inšpiratívna. Čo však známu krásku najviac napĺňa? 

"Rodina, cestovanie, objavovanie a satisfakcia.Dnes keď už mám dcérku, je to úplne iný pohľad na svet, na budúcnosť, na to čo zrazu robí človeka šťastným a kde má svoje hodnoty."

"Cestovanie je asi najväčsia vášeň akú mám, spoznávanie sveta mi dáva iný pohľad, rozmer, názor … a k tomu patrí aj spoznávanie kuchýň sveta. Milujem jedlo, milujem rôzne kultúry a veru v období covidu, kedy sa cestovať nedalo som sa cítila nenaplnená.

"Satisfakcia z toho čo robím. Keď vidím, že to má zmyslel. Keď stretnem zákazníčku, ktorá nosí môj šperk. Keď mi napíše mamička, že ju motivujú moje prípspevky. Proste, že je po moje práci vidieť výsledok."

Prečítajte si: Mikloškove kostýmy sú ako majstrovské dielo. Návrhár poodhalil proces tvorby na Let’s Dance, je to celkom dobrá matematika

VIDEO: Pôvabná podnikateľka a influencerka Mimi Candi Pelikán prezradila, čo nosí v kabelke

 

 

Prečítajte si aj: Adam Žampa mal svoju budúcu manželku po boku dlho predtým, než si spolu začali: Tri hlavné dôvody, prečo im to klape 

- Najčítanejšie -