Presunúť na hlavný obsah

Handbag secrets: Krásna modelka a tanečnica Daniela Vojtasová sa venovala športu, ktorý by ste na takú krehkú ženu netipovali

Móda

Nádherná modelka, tanečnica a nadšenkyňa ekológie, Daniela Vojtasová má skvelý vkus a nezameniteľný štýl. Je všestranne talentovaná a nás zaujímalo, čo jej nikdy nemôže chýbať v kabelke.

23 - ročná krásna modelka Daniela Vojtasová pochádza z Dolného Kubína. Ako profesionálnu tanečnicu ste ju mohli vidieť vo viacerých veľkých tanečných a hudobných televíznych projektoch, kde bola vždy neprehliadnuteľná.

Študuje Marketingovú komunikáciu, zbožňuje fotenie a má veľmi blízky vzťah k umeniu. Oblasť, ktorá ju zaujíma je aj výroba vína a v tomto smere by sa rada vzdelávala. Takisto sa aktívne venuje téme ekológie, trvalej udržateľnosti a zodpovednému prístupu k životnému prostrediu. 

To čo by ste však na známu krásku asi netipovali je, že ide o bývalú viacnásobnú Majsterku Slovenska v atletike, hode kladivom. Čo táto všestranne nadaná a talentovaná žena ukrýva vo svojej kabelke? 

Prečítajte si tiež: Pavol Dendis ako jeden z nominantov cien Czech Grand Design 2021 v kategórii Módny dizajnér roka

Čo nosíš vo svojej kabelke? 

V kabelke nosím zvyčajne len naozaj nevyhnutné položky. Je to najmä preto, že preferujem menšie kabelky a tým pádom aj ich obsah tomu musí byť prispôsobený. 

Základom sú samozrejme mobil, kľúče, peňaženka a ďalej volím rôzne miniatúry/ cestovné balenia produktov ako je napríklad dezinfekčný gél, balzám na pery či malý krém na ruky. Čo mi nesmie chýbať je aj balenie hygienických vreckoviek, či lieky od bolesti, ktoré neraz zachránili nielen mňa ale aj moje okolie.

Okrem toho však nájdem miesto aj pre cestovné balenie parfému, malý hrebeň na vlasy a gumičku, ktorú ako tanečnica mám vždy po ruke. Najdôležitejšou položkou v mojej kabelke sú práve slúchadlá, keďže ma celým dňom sprevádza hudba alebo počúvanie podcastov a úprimne si bez toho naozaj neviem predstaviť deň.

Prečítajte si: Šperky so slovenskou dušou: Šperkárka Petra Toth žne úspechy vo svete, nezabúda na náš folklór a tradície

Zároveň, v kabelke vždy nosím aj kasér, čo sa môže zdať ako celkom netradičná položka, avšak ja osobne ju považujem za veľmi podstatnú. Ďalej tam nájdete aj žuvačky, lesk na pery a v prípade, že je v nej dostatok miesta aj nabíjačku na telefón. 

Ktoré produkty v nej máš také, že si bez nich nevieš predstaviť deň? 

Sú to jednoznačne slúchadlá, bez hudby si naozaj neviem predstaviť deň. 

VIDEO: Krásna modelka a tanečnica Daniela Vojtasová prezradila, čo jej nikdy nemôže chýbať v kabelke

- Najčítanejšie -