Presunúť na hlavný obsah

Handbag secrets: Kreatívna influencerka a talentovaná fotografka Ema Fajnor, zmenila rokmi pohľad na seba, v čom je iná?

Feminity TV

Mila, láskavá, vtipná, autentická a veľmi pracovitá. Aspoň tak ju vnímame my. Počas obdobia, odkedy sa stala známou sa však zmenil jej uhol pohľadu na seba. Čo nosí kreatívna influencerka a talentovaná fotografka Ema Fajnor v kabelke?

Stabilita a nové ciele ju posúvajú vpred

V mediálnom svete sa pohybuje dlhú dobu, má takmer 50-tisíc sledovateľov a zrejme ju netreba ani veľmi predstavovať. Pochádza z rodiny, kde sa všetci venujú filmu či reklame, takže jej cesta orientovať sa týmto smerom bola absolútne prirodzená.

Prečítajte si: Šperky so slovenskou dušou: Šperkárka Petra Toth žne úspechy vo svete, nezabúda na náš folklór a tradície

Influencerka a mimoriadne talentovaná fotografka so zmyslom pre detaily, Ema Fajnor je ženou, ktorá skutočne v mnohých ohľadoch inšpiruje. Najmä pohľadom na život a samú seba. Aj ona sa však rokmi zmenila. Stala sa oveľa vyspelejšou, sebavedomejšou a cieľavedomejšou. 

Ema je krásna, vtipná, veselá žena, z ktorej vždy srší optimizmus. Kdekoľvek sa objaví, rozdáva pozitívnu energiu. Nás si získala najmä svojou otvorenosťou, prirodzenosťou, úprimnosťou. Čo nosí táto známa kráska vo svojej kabelke?

VIDEO: Čo nosí kreatívna influencerka a talentovaná fotografka Ema Fajnor v kabelke? 

 

- Najčítanejšie -