Presunúť na hlavný obsah

Handbag secrets: Textárka a speváčka Nia ukázala svoje malé kabelkové tajomstvá

Zábava

Známa kráska, ktorá sa z nášho pohľadu neuveriteľne podobá na Arianu Grande, nie je v umeleckom svete žiadnym nováčikom. Píše texty, spieva a dokazuje, že hudba je jej život!

V naozaj krátkom čase sa stala veľkým miláčikom sociálnych sietí. Je vtipná, má skvelý zmysel pre humor a svojím hlasom si vo výraznej miere podmaňuje hudobnú scénu. Najnovšie si fanúšikov získala emotívnou skladbou "Nechám ísť".

Nia sa stáva skrátka fenoménom. Okrem vlastnej tvorby písala texty viacerým interpretkám, mentorovala spevákov a stále naplno rozvíja svoj obrovský potenciál. 

Známa kráska sa však hudbe venovala odmalička, no až rok 2021 sa stal pre ňu prelomovým. Vtedy vydala svoj debutový song a jej spevácka kariéra sa rozbehla vo veľkom. Jej cesta pripomína tú, ktorou išla aj Lady  Gaga. A je viac ako isté, že o nej budeme ešte veľa počuť. Čo tejto akčnej kráske, počas bežných dní nikdy nemôže chýbať v kabelke?

Čítajte viac: VIDEO: Tanečnica Iveta Tkáčová otvorila nové brány RDS Art Group: Nechýbali Nela Pocisková, Kristína Svarinská a ďalší

VIDEO: Textárka a speváčka Nia ukázala svoje malé kabelkové tajomstvá 

 

Čo nosíš vo svojej kabelke?

V kabelke nosím niekedy aj všetok majetoka a niekedy si vyjdem von len tak, s mobilom v ruke bez akejkoľvek tašky. Ale väčšinou hodím do kabelky tie najbežnejšie ženské veci. 

Čo v nej máš také, že si bez toho nevieš predstaviť deň?

Čo sa materiálnych maličkostí týka, tak deň si neviem predstaviť bez parfému, mobilu a SPF na tvári. 

Čítajte tiež: Módna prehliadka MIKLOSKO DRAMA sa niesla v duchu sugestívnej drámy, vášne, túžby, aj veľkolepej oslavy život

- Najčítanejšie -