Presunúť na hlavný obsah

Handbag secrets: Jej vášňou je šport, móda a dizajn, v čom sa však dvojnásobná mama Zuzana Kováčová našla?

Móda

Ženy milujú jej prirodzenosť, bezprostrednosť, humor a inšpiruje aj životným štýlom. Dvojnásobná mama má skvelý vkus aj pohľad na svet.

Je mladá, krásna a môže sa pochváliť dokonalou figúrou aj po dvoch deťoch. Jej vášňou je šport, móda, dizajn, no pochopila, čo má v živote ozajstné priority. Skutočné šťastie našla v manželovi a svojich dvoch rozkošných ratolestiach. Ako by definovala samú seba Zuzana Kováčová?

"Som “celoživotná menežérka”. Svoje doterajšie pracovné skúsenosti v oblasti beauty menežmentu využívam v domácnosti s 2 detičkami. Rodinu a rodinný život si ale aktuálne plne užívam. Plánujem prerábku domu, záhrady, chodím hrať volejbal za ženský team, snažím sa držať krok s aktuálnou módou a teda veľmi rada nakupujem (smiech). Milujem kozmetiku a rada skúšam novinky, čo tento trh ponúka." 

"V živote som sa však našla v roli matky. Nikdy by som to na seba pred pár rokmi nepovedala, no milujem celým srdcom moje deti, manžela, nás a náš život, čo ma skutočne napĺňa. Uspokojí ma ten pocit, keď mám veci zorganizované, doma upratané a jednoducho všetko klape ako má." 

Prečítajte si: Šperky so slovenskou dušou: Šperkárka Petra Toth žne úspechy vo svete, nezabúda na náš folklór a tradície

A čo tejto kráske nikdy nemôže chýbať v kabelke? 

"Táto moja bag je totálne nezorganizovaná, ale aj to je realita. Nebudem tu klamať, sú dni kedy tam mám zaschnuté lízatko alebo zalepenú žuvačku, čo mi tam starší “odloží”. A sú dni kedy idem na večeru s kamoškami a beriem si len RÚŽ, púder a voňavku v mini balení."

VIDEO: Sympatická influencerka a dvojnásobná mama Zuzana Kováčová prezradila, čo jej nikdy nemôže chýbať v kabelke

- Najčítanejšie -