Presunúť na hlavný obsah

Blue Ivy ako najslávnejšie dievča sveta: V 11-tich zatieňuje svoju mamu Beyoncé, pódium k nej patrí odjakživa

Zahraničné celebrity

Popularita Beyoncé rokmi rastie, americká rodáčka ako jedna z mála speváckych hviezd nepretržite prekonáva vlastné latky, pričom už tá prvá bola nastavená poriadne vysoko. Preto je čoraz zaujímavejšie sledovať speváčkinu dcéru Blue Ivy, ktorá snáď ako jediná dokáže zatieniť tak veľkú divu, akou je Beyoncé.

Blue Ivy Carter patrí sláva prakticky od doby, čo ešte nebola na svete. Dodnes spomíname na to, ako Beyoncé v roku 2011 počas vystúpenia v priamom prenose odhalila svoje rastúce tehotenské bruško, čím spôsobila ošiaľ. A keď sa Blue Ivy narodila, trvalo len dva dni, kým ju časopis Time vyhlásil za najslávnejšie a súčasne najobľúbenejšie dieťa svetového showbiznisu. 

Status celosvetovej superstar si Blue Ivy drží celých jedenásť rokov. Spevom a tancom je obklopená odmala a niet nijakých pochýb, že predispozície pre tieto dve umenia má zakódované v génoch. Opakovane už totiž potvrdila, že tanec má v malíčku. Naposledy sa jej to podarilo na európskom turné Renaissance, kde po boku mamy zažiarila takou intenzitou, až zatienila hlavnú hviezdu pódia - samotnú Beyoncé.

Blue Ivy "ukradla" pódium aj v Paríži. Vo francúzskej metropole predviedla svoje tanečné kreácie v striebornom futuristickom outfite a opäť nechýbali ani štýlové okuliare. Na turné k albumu Renaissance sa zrejme objaví aj v budúcnosti.

Blue Ivy na pódiu, pod ktorým stoja desiatky tisíc ľudí, pôsobí sebaisto. Zdá sa, že sa na ňom cíti ako doma. Chvíľa zaváhania či nervozity by sa v jej vystupovaní hľadala skutočne ťažko. 

Mohlo vy vás zaujímať: Donedávna ju nikto nepoznal, dnes zapĺňa titulky novín: Dcéra slávnej hviezdy ohuruje, jej biologický otec je tento multimilionár

"Moja krásna prvorodená. Som taká hrdá a vďačná, že som tvoja mama. Priniesla si nám toľko radosti, môj sladký anjel," odkázala Beyoncé Blue Ivy, ktorú takmer u určitosťou čaká úspešná budúcnosť. Na konte má už prvý megaúspech, ktorý ju dostal do Guinessovej knihy rekordov. Stala sa najmladšou držiteľkou ceny Grammy za najlepšie hudobné video.

Neprehliadnite: Beckhamovci patria medzi najsledovanejšie britské rodiny: Harper je najmladšia a bez sociálnych sietí, čo má svoj dôvod

- Najčítanejšie -