Presunúť na hlavný obsah

Princezná z Walesu, Kate, očami expertov: Jej osobnosť je silnejšia než osobnosť princa Williama

Zahraničné celebrity

Expert na reč tela má v tom jasno. Princezná z Walesu si je na sólo podujatiach vždy istá sama sebou. Aj bez princa z Walesu, jej manžela Williama, je podľa neho sebavedomá a nemá problém s ničím a nikým. Dokonca je vraj silnejšou osobnosťou než samotný William.

Vždy istá, aj bez Williama po svojom boku 

V mnohých prípadoch vidíme princeznú z Walesu vystupovať bok po boku s jej manželom, princom z Walesu, Williamom. V posledných dňoch sa však Kate ukazuje na verejnosti aj bez neho a odborníci prezrádzajú, čo presne svojou rečou tela komunikuje. Ako informuje magazín Marie Claire, expert na reč tela prezrádza, že Kate vystupuje na takýchto sólo podujatiach vždy sebaisto, dokonca aj bez Williama po svojom boku. 

Mohlo by vás zaujímať: Kate Middleton pred 10 rokmi a dnes: Manželka budúceho kráľa musela zmeniť nielen štýl, ale aj svoju osobnosť

Sebavedomá s dobrým očným kontaktom a podávaním rúk 

Práve preto je podľa toho istého experta z nich dvoch tou silnejšou osobnosťou práve Kate: „Kate je sama o sebe rovnako sebavedomá ako keď je s Williamom. Ona je z tých dvoch silnejšia osobnosť. Viete, že niekto je sebavedomý podľa svojho držania tela a spôsobu chôdze. Kate vždy po príchode kdekoľvek vyskočí z vozidla. Ruky má často natiahnuté a pri podávaní rúk iným má dobrý očný kontakt,“ opisuje reč tela princeznej z Walesu expert. 

Ľudia uznávajú jej dôležitosť 

Po 12-tich rokoch od pôsobenia v kráľovskej rodine, ľudia, ktorí Kate stretnú, majú tendenciu sa jej pokloniť. Sklonia hlavy a urobia zo seba nižšie postavených. Tým dávajú jasne najavo jednu vec: „Uznávam vašu dôležitosť.“ Ako expert hovorí ďalej, Kate v dôsledku toho nikdy neprejavila žiadne známky úzkosti. Uvedomuje si, že je to jeden z protokolov, ktoré majú ľudia robiť. Každý, kto s nimi bude v nejakej interakcii, bude poučený, aby sa im uklonil. 

Čítajte tiež: Expertka na reč tela hovorí: Kate si získava srdcia všetkých, pretože sa správa ako budúca kráľovná

Kate sa stala prirodzenou v tom, čo robí

Expert na reč tela ešte dodáva, že Kate ako budúca kráľovná je, pokiaľ ide o interakciu s ľuďmi, celkom iná než jej predchodkyňa, kráľovná Alžbeta: „Kráľovná nebola z tých, ktorí si potriasli rukami.“ Naopak, Kate a William sú v tomto smere odlišní, prístupnejší, otvorenejší. Expert ešte dodáva, že princezná z Walesu vyzerá šťastne a uvoľnene. Rozhodla sa nosiť žltú, čo je šťastná farba, a to sa trochu líši od jej zvyčajných možností, pretože mala tendenciu siahnuť po červenej, modrej, bielej a fialovej farbe. Práve žltá farba jej umožňuje o niečo viac odhaliť svoju osobnosť: „Kate má zjavne veľkú sebadôveru a stala sa prirodzenou v tom, že chodí na rôzne udalosti a stretáva sa s hodnostármi sama,“ prezrádza na záver expert. 

Neprehliadnite: Vojvodkyňa Kate má jednu výhodu, ktorú mala aj princezná Diana: Vďaka nej je obľúbená

Javí sa aj vám princezná z Walesu, Kate, ako sebavedomá uvoľnená a šťastná v tom, čo robí?

spolu hlasovalo 636 ľudí

Áno
618
Nie
18

 

- Najčítanejšie -