Presunúť na hlavný obsah

Kúsky, ktoré zoštíhlia pás a predĺžia siluetu: Na tieto nohavicové variácie počas jari stavte

Móda

Keď hľadáte nohavice, či jeansy, ktoré budú lichotiť vašim krivkám, je dobré staviť na istotu. Viete však, ktoré kúsky sú k postave láskavé a dokážete s nimi krásne pracovať?

Ukryjete spodné bruško a predĺžite nohy

Každá žena túži vyzerať skvele. To ako sa cítime, odzrkadľujeme aj navonok. Aj preto je dobré vedieť zvýšiť si sebavedomie vhodne zvoleným stylingom. Napríklad nohavicami dokážete krásne definovať svoje krivky tak, aby ste predviedli na čo ste hrdé a na druhej strane skryli nedostatky. 

Neprehliadnite: Svetre, ktoré vás zoštíhlia: Takto budete vyzerať nielen subtílnejšie, ale zároveň vás aj rozžiaria

Toto je ideálna kombinácia, pokiaľ chcete schovať spodné bruško a predĺžiť nohy. Vyšší pás nohavíc, opasok a oversized sako dokážu s postavou malé zázraky. 

Trik ako pôsobiť subtílnejšie

Rovnako širšie denimky, vyšší pás a podpätky krásne vedia upriamiť pozornosť na vrchnú časť tela a vy budete v kombinácii s dobre padnúcim svetríkom, či sakom pôsobiť oveľa subtílnejšie aj vyššie. Štýlové a chic!

Vyzdvihnutie predností

Toto je klasika, ktorou nikdy neurobíte krok vedľa. Pri jeansoch si však vždy dajte pozor na to, aby vám naozaj sadli. Nemali by vám byť príliš tesné a vždy by ste sa v nich mali cítiť komfortne. Cigaretové a skinny rifle nohy prirodzne predĺžia. 

Čítajte viac: VIDEO: Móda z Mercedes-Benz Fashion LIVE! 2023: Štýlová Sasha Gachulincová, originálna Babsy Jagušák a ďalšie