Presunúť na hlavný obsah

Jarné kabáty, v ktorých vyzdvihnete svoje krivky: Každej postave sa hodí niečo iné

Móda

Keď hľadáte ideálny kabát na jarné dni, zamyslite sa najskôr nad tým, čo bude lichotiť vašim krivkám. Tak si dodáte dávku sexappealu aj takýmto kúskom.

Klasika, ktorá nikdy nesklame 

Trenchcoat je absolútnou nadčasovou klasikou. Jeho obrovskou výhodou je, že sa hodí každej žene a každému typu postavy. Predsa len však, ak máte kyprejšie krivky, siahnite po čiernej verzii. Štíhlejšie ženy môžu driek zvýrazniť stiahnutým opaskom, tie oblejšie nech volia uvoľnenejšiu verziu bez viazania. 

Čítajte viac: VIDEO: Móda z Mercedes-Benz Fashion LIVE! 2023: Štýlová Sasha Gachulincová, originálna Babsy Jagušák a ďalšie

Niečo pre útlejšie postavy 

Ženy s útlejšou postavou si môžu dovoliť aj kabátiky s tzv. balónovým strihom. Tie budú počas jari veľmi obľúbeným prvkom, najmä v koženej verzii. Ak máte pekné štíhle nohy, tento strih im nechá priestor vyniknúť. 

Dokonalá variabilita

Oversized kabáty sakového typu sú tohtoročný must have. Veľkou výhodou je, že pod ne skryjete širšie ramená, oblejšie boky aj väčšie bruško. No rovnako v nich budú skvele vyzerať aj ženy s chlapčenskou postavou.

Proporčná vyváženosť

Kratšie, rovné strihy kabátikov pristanú najmä ženám so štíhlou postavou. Silueta dostane proporčnú vyváženosť a celkovou dosiahnete vizuálny balance. Jednoduché, no veľmi efektné!

Neprehliadnite: Svetre, ktoré vás zoštíhlia: Takto budete vyzerať nielen subtílnejšie, ale zároveň vás aj rozžiaria