Presunúť na hlavný obsah

Alexandra Orviská vyskúšala svetovú skrášľovaciu novinku. Tu je výsledok

Slovenské celebrity

Známa televízna moderátorka Alexandra Orviská akoby ani nestarla. Patrí k ženám, ktoré sa o seba príkladne starajú, pričom neobchádzajú ani kliniky krásy. Na jednej z nich dokonca absolvovala ošetrenie ako svetová hviezda.

Každá z nás sa musí rokmi vysporiadať s viac či menej viditeľnými vráskami na tvári. Dôvody, prečo vrásky vznikajú a ako voči nim bojovať, nám ozrejmila riaditeľka Inštitútu estetickej medicíny v Pezinku, doktorka Pallová: „Vznik vrások je daný geneticky, starnutím kože a najmä vplyvmi UV žiarenia, gravitáciou, životným štýlom a aktivitou svalov. Mimické vrásky sa môžu objaviť aj v mladom veku. V tomto prípade sa botulotoxín aplikuje preventívne, aby sa vrásky neprehlbovali. U hlbokých vrások, kde už došlo k definitívnym zlomom vo väzive, a ktoré pretrvávajú aj po prerušení mimického pohybu, pristupujeme k ich redukcii výplňovými implantátmi na báze kyseliny hyalurónovej.“ Jednou zo známych žien, ktorá sa rozhodla intenzitu pribúdajúcich vrások redukovať, je práve obľúbená moderátorka Alexandra Orviská.

Botulotoxín ako prevencia

„Po svojich rodičoch som zdedila problematickejší typ pleti a mám tiež výraznejšiu mimiku. Na odporúčanie MUDr. Alenky Pallovej som sa rozhodla vyskúšať aplikáciu botulotoxínu. Strach nemám, vždy sa teším na výsledok hladkej pleti bez vrások. Samozrejme, všetko s mierou, mnoho ľudí v mojom okolí ani netuší, že takýto zákrok podstupujem,“ priznáva kráska. A má pravdu, žiadne obavy nie sú na mieste. Aplikácia botulotoxínu je jedna z najúčinnejších metód odstraňovania vrások bez skalpela. Botulotoxín sa v medicíne používa viac ako 20 rokov. Aplikujú ho oční lekári i neurológovia na zmiernenie svalových sťahov na tvári a krku u dospelých, ale aj detí.

Novinka v boji proti vráskam

Iba pri aplikácii botulotoxínu ale sympatická mamička dcérky Viktórie neostala. Rozhodla sa vyskúšať absolútnu novinku spomedzi neinvazívnych pleťových ošetrení, svetovú procedúru Plazma Lifting. „Mala som už výraznejšie vrásky pod očami a v Inštitúte estetickej medicíny v Pezinku mi povedali o tejto novinke.  Vrásky vám „vyšívajú“ tenkou ihlou, ktorá sa pleti nedotýka, iba do nej vysiela impulzy.“ Na to, či pri tomto ošetrení platí staré známe Pre krásu sa trpí moderátorka prezradila: „Najskôr mi na danú oblasť naniesli anestetický krém, ktorý ju znecitlivil. Pri samotnom ošetrení som cítila už len jemné štipkanie. Nie je to nič, čo by sa nedalo vydržať. Finálny výsledok za to rozhodne  stojí.“

Výsledok pretrvá päť rokov

Plazma Lifting pomáha najmä pri redukcii vrások, oživuje spojivové tkanivo, rieši problémy s pigmentáciou a akné. Okrem toho má peelingový efekt, spevňuje pokožku a dodáva jej pružnosť. Odborníčky odporúčajú absolvovať procedúru 1-5krát, v intervale od 14 do 20 dní medzi jednotlivými sedeniami. Pri dodržaní tohto postupu sa výsledok dostaví zhruba po dvoch týždňoch a pretrvá až dlhých 5 rokov.

Inštitút estetickej medicíny je špičkové medicínske zariadenie vedené primárkou MUDr. Alenou Pallovou. Poskytuje široké spektrum zákrokov z oblasti korektívnej dermatológie, laserovej dermatológie, lekárskej kozmetiky, redukcie hmotnosti, plastickej chirurgie, cievnej chirurgie a ďalšie služby v oblasti krásy a zdravia. Zákroky prostredníctvom najmodernejšieho technického vybavenia realizuje MUDr. Alena Pallová alebo MUDr. Lucia Drahovská a skúsený tím zdravotníckeho personálu IEM. O kvalitách služieb IEM sa presvedčilo už mnoho známych osobností  nielen z mediálneho prostredia.

Viac o IEM nájdete na stránkachwww.iem.skwww.vekjelencislo.sk, www.facebook.com/InstitutEstetickejMediciny  ako aj na Instagrame @institutestetickejmediciny. 

- reklamná správa -

- Najčítanejšie -