Presunúť na hlavný obsah

Slovenskí futbalisti a modelky povedali svoje "ÁNO": Tieto páry spečatili lásku len nedávno!

Slovenské celebrity

So svadbami sa akoby roztrhlo vrece a slovenský šoubiznis má opäť o čosi viac manželských párov. Pozrite sa, kto si koho vzal za posledné obdobie.

 

Marek Hamšík

Futbalista Marek Hamšík si s manželkou povedali svoje „áno“ túto sobotu v kaštieli v Beladiciach. Martina Hamšíková mala krásne svadobné šaty. Korzetový strih nechal vystúpiť do popredia jej prednosti a riasená sukňa s čipkovými detailmi z nej urobila princeznú.

Róbert Mak

Ďalším futbalistom, ktorého opantala láska, je Róbert Mak. Slovenský reprezentant to v pracovnom živote teraz nemal veľmi ružové, no o to viac sa mu darí v tom súkromnom. Nedávno mal totiž svadbu so svojou nádhernou, teraz už manželkou Martinou, ktorá v svadobných šatách žiarila. Krásna Zuzana je futbalistovým šťastím a pod srdcom nosí ich dieťa, ktorého sa už mladý pár nevie dočkať.

Martina "Tina" Csillaghová

Speváčka a moderátorka Tina si vzala rapera Separa v úplnej tajnosti a po relatívne krátkej dobe. Pár tvorili od konca roka a svadba prišla už teraz, v máji. Všetko prebiehalo iba v prítomnosti najbližších, preto niet divu, že okolie mladého páru bolo touto informáciou zaskočené. Tina na sebe mala biele jednoduché šaty a topánky s otvorenou špicou. Jej, dnes už manžel, zvolil menej formálne oblečenie a svoju vyvolenú si vzal v svetlých nohaviciach, košeli a v teniskách.

Veronika Husárová

Miss Slovensko 2007 Veronika Husárová si vzala svojho dlhoročného partnera Juraja Vágnera za hranicami Slovenskej republiky. Áno si povedali v maďarskom kostole približne po jedenásťročnom vzťahu. Veronika pútala pozornosť zvodným výstrihom a štýlový ženích zvolil namiesto kravaty, motýlik.

Adriana Sklenaříková

Slovenská modelka Adriana Sklenaříková sa po druhýkrát vydala. Iba po osemnástich mesiacoch od rozvodu, povedala svoje áno podnikateľovi marockého pôvodu, André Ohanianovi. Adriana vyzerá naozaj šťastne. Svadba sa konala v Monte Carle, kde modelka všetkých ohúrila v rafinovaných šatách, ktoré boli naozaj hriešne sexi, no zároveň veľmi vkusné.

Lucia Senášiová

Bývalá Misska Lucia Senášiová všetkým vyrazila dych, keď sa na svojej sociálnej sieti podelila o radostnú správu. Fešák, ktorému patrí jej srdce je Talian Simone Ruggeri. Svadba sa uskutočnila na pláži v Miami a Lucia vyzerala úchvatne. Vietor vo vlasoch, jednoduché šaty a žiarivý úsmev. Toto je Lucia počas svojho veľkého dňa.

Nikola Komorová

Účastníčka reality šou Nikola Komorová si obliekla svadobné šaty koncom minulého roka. Jej vyvoleným sa stal brat manažérky speváčky Tiny a rapera Rytmusa, Tomáš Práznovský. Na fotografii je nevesta so svojím otcom, ktorý ju odviedol k oltáru. V bielych šatách vyzerala Nikola výborne a kožušina okolo ramien pôsobila veľmi luxusne. Sýtoružová kytica bola ideálnou voľbou a pekne kontrastovala so šatami.

Slavomíra Jankovičová

Koncom minulého roka sa vydala aj krásna redaktorka Slavomíra Jankovičová. Jej vyvoleným sa stal dlhoročný priateľ David, ktorému nedávno porodila aj synčeka. Dvojica je veľmi šťastná a rodičovstvo si užíva naplno. Počas svojho svadobného dňa už Slávka vedela, že je tehotná, no nebolo vôbec nič vidieť. Jednoduché šaty s bielym bolerkom jej veľmi pristali.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus