Presunúť na hlavný obsah

Neverili by ste, ale aj neverníci to majú ťažké: Tieto tri veci riešia v hlave každý jeden deň

Partnerské vzťahy

Možno sa do svojej situácie dostali sami, možno ich dohnala situácia. Ak by ste však vedeli, čo musia neustále riešiť, nechceli by ste byť na ich mieste.

Poviem alebo nepoviem?

Toto je otázka, ktorá trápi každého jedného z nich. A to v každej situácii, nemusí ísť priamo o neveru. Možno ani nejde o tú istú osobu, s ktorou udržiavajú milostný pomer, ale len o kamarátku z práce či z videnia, ísť si však len tak posedieť von a porozprávať sa, je pre nich okamžite dôvodom na obavy z toho, či ich polovička nebude upodozrievať z nevery, ktorú síce vykonávajú, ale nie v danom čase. Boja sa ísť kamkoľvek len preto, aby vo svojej partnerke nezasiali semienko obáv a neboli následne neustále kontrolovaní, a to aj vo chvíľach, kedy by skutočne šlo o niečo iné ako nevinné rozprávanie.

Inšpirujte sa: Muži narodení v tomto znamení sa o vás postarajú ako o kráľovnú: Máte ho aj vy po svojom boku?

Niekto by povedal, že si za to môžu sami, čo je častokrát jedna veľká pravda, riešiť však takéto myšlienkové spory zakaždým, keď vás kolegyňa pozve na kávu, by sa asi chcelo málokomu.

Čo je vlastne riešením?

Už som to tak zamotal, že nie je šanca na zlepšenie. Toto je jeden z problémov takmer každého muža, ktorý zahne svojej partnerke. Niet cesty späť. A ak nie je cesty späť, je pokračovať ďalej až také nesprávne? Ak vyjdú s pravdou von, s najväčšou pravdepodobnosťou prídu nielen o partnerku, ale aj o milenku, ktorá sa nie vždy chce seriózne zapodievať mužom, ktorému nemôže vo vzťahu veriť ani nos medzi očami. Aké je ale potom východisko?

Mohlo by vás zaujímať: Zamilovala som sa do o 15 rokov mladšieho muža: Vďaka tomuto nás nič nezlomilo a spolu vychovávame dcérku

Táto myšlienka ich straší neustále. Či idú spať, riešia prácu alebo romantický večer s partnerkou, ktorej sú neverní. Niekto to nazýva zlé svedomie, iný to pripisuje starej známej karme. Ktovie...

Ak to skončím, čo bude ďalej?

Vrátim sa do svojho nudného vzťahu, ktorý ma ubíjal natoľko, že som pozornosť, skvelý sex a záujem musel hľadať niekde inde? Veľa mužov nemá v úmysle svoju neveru priznať. Skôr ako prejsť si niečím podobným, sú ochotní prestať sa so svojou milenkou stýkať. Lenže čo potom? Vrátiť sa do sveta, ktorý ich k nevere prinútil v prvom rade? Aký to bude mať význam, čo ak sa po pár mesiacoch situácia dostane opäť do neúnosného bodu? Rozísť sa je komplikované a človek sa obrovských zmien bojí. Čo však potom s celým týmto chaosom, ktorý odrazu okolo nich vznikol a ktorý chtiac či nechtiac spôsobili?

Nenechajte si ujsť: Ženy po tridsiatke majú vďaka tejto črte väčšiu šancu zoznámiť sa s tým pravým: Zistite, či ste jednou z nich

Ktovie, či takéto trápenie stojí za to. A pritom by niekedy možno stačilo len byť chlapom a postaviť sa problému čelom, no nie?

- Najčítanejšie -