Tesne pred svadbou som si našla milenca a môj snúbenec na to prišiel: Napriek tomu sme sa vzali

Aj napriek tomu, že Izabela svojho snúbenca ľúbila, len pár týždňov pred svadbou si začala so svojim dobrým kamarátom. Myslela si, že práve on je skutočnou láskou jej života a bola ochotná pre to obetovať aj dlhoročný vzťah. Až toto jej otvorilo oči.

Tesne pred svadbou som si našla milenca a môj snúbenec na to prišiel

Tesne pred svadbou som si našla milenca a môj snúbenec na to prišiel

Zdroj: Profimedia

Mohlo by vás zaujímať: Bratova milenka nám zničila rodinu: Jej správanie takto poznačilo našu budúcnosť

Izabela a Alex spolu chodili viac ako 10 rokov. Poznali sa od strednej školy, takže svadba v ich prípade bolo niečo, s čím všetci naookolo počítali. Ľubili sa, boli skvelí kamaráti, výborne si rozumeli, veľa cestovali. Dokonca Izabela túžila po svadbe o niečo viac ako Alex. Neustále o nej hovorila, všetko mala premyslené do najmenších detailov a veľmi sa tešila na deň ”D”. To čo sa však stalo niekoľko týždňov pred sobášom, veru nikto nečakal.

Láska je občas slepá

Izabela mala skvelého kamaráta Mateja. Výborne si rozumeli, riešili spoločne mnohé pracovnéé záležitosti a boli si veľmi blízky. No a ako to už býva, od kamarátstva je naozaj len krôčik k láske. Jeden večer slovo dalo slovo a hoci Izabela ani nevie ako skončila v Matejovom náručí. Sama vôbec netušila, do akej situácie sa to vlastne dostala. Ľúbila svojho snúbenca, no záveň bola bezhlavo zamilovaná aj do Mateja. Dával jej všetko, čo jej u Alexa chýbalo. Bol starší, pripadal jej rozumnejší. Práve veci, ktoré Alexovi neustále vyčítla, Matej vôbec nerobil. Napokon nadobudla pocit, že práve Matej je osudovým mužom jej života.

Život nás dokáže poriadne prekvapiť

Bola rozhodnutá, že svadbu zruší a všetko povie Alexovi. No ten ju však predbehol. Večer, kedy sa mu chystala povedať celú pravdu, on už všetko vedel. Našiel komunukáciu medzi Izabelou a Matejom. Bol absolútne zničený. Izabela ho našla v stave, v akom svojho snúbenca nikdy nevidela. Smutného, nervózneho, nešťastného, v slzách. Odrazu nevedela, ako má reagovať. V tom momente jej to všetko došlo. Nebola to skutočná láska k Matejovi, čo ju od Alexa odpútalo. Bola to stará krivda voči nej z minulosti. Alex totiž mal milenku a Izbela sa mu rozhodla odpustiť. No nikdy mu však neodpustila úprimne. Vo svojom vnútri sa neustále cítila ukrivdená a podvedená. Pochopila, že práve toto bol skutočný dôvod jej nevery. Ak ste však v tomto prípade happyend nečakali, ste na omyle. Alex sa rozhodol Izabele odpustiť. Keď totiž pochopil súvislosti, bolo mu všetko jasné. Teraz sa už vedel vcítit do kože svojej parnerky a vedel, že obaja urobili tú istú chybu. 

Neprehliadnite: Priťahoval ma sestrin priateľ: Začal so mnou flirtovať, preto som sa začala správať iracionálne

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba