Presunúť na hlavný obsah

Manželov priateľ ma zamestnal vo svojej firme: Najskôr mi pomohol, potom sa mi snažil takto rozbiť vzťah

Sex a vzťahy

Nikola by nikdy neverila, že jeden muž môže byť až taký arogantný a zákerný, a nárokovať si na niečo alebo lepšie povedané niekoho, kto mu nikdy ani slovom nenaznačil, že má o neho záujem. Kvôli intrigám dotyčného Nikolin manžel na chvíľu zaváhal.

Keď do života Nikoly a jej manžela Tomáša vstúpil jeho starý priateľ a bývalý spolužiak v jednom, Jakub, ktorého si pamätala aj sama Nikola, keďže chodili všetci na rovnakú strednú školu, všetko sa začalo meniť. Prišiel práve vtedy, keď Nikola chcela už zmeniť zamestnávateľa, nakoľko jej nevyhovovali pracovné podmienky: „Vtedy mi pri spoločnej večeri u nás doma navrhol, či by som chcela pracovať pre neho ako jeho asistentka, pretože bývalá dala výpoveď. Bola som šťastná, že nemusím rozposielať životopisy a ponoriť sa do víru kolotoča pracovných pohovorov, tak som súhlasila, a môj manžel bol aj rád, že pozná toho, s kým budem pracovať. Takže všetko sa zdalo byť idylické, až kým som reálne do tej práce nenastúpila,“ pokračuje Nikola. 

Mohlo by vás zaujímať: Bratova milenka nám zničila rodinu: Jej správanie takto poznačilo našu budúcnosť

Nikolin prvý týždeň v práci prebehol v podstate hladko. Jakub ukázal svoju pravú tvár a zámer až od druhého týždňa a to hneď po pracovnej večeri s klientmi, na ktorej trval, aby sa zúčastnila aj Nikola, hoci to podľa nej vôbec nebolo opodstatnené. Po večeri ju Jakub pozval ešte na pohárik  a hoci sa už tešila domov za manželom, predsa len ostala a dala si s ním za jeden pohárik v rámci pracovných aj priateľských vzťahov. Jeho pohárikov bolo však oveľa viac, začal byť dotieravý a mať nepríjemné otázky smerom na jej intímny vzťah s Tomášom. Naznačila mu, aby odišli a zabudli na tento rozhovor, keďže jeho správanie pripisovala alkoholu. 

Prešlo pár dní, ale Jakubovo neprijateľné správanie sa stupňovalo: „Začal mi každé ráno nosiť do práce raz kávu, potom sladkosti, nakoniec kvety. Pozýval ma na spoločné obedy, večere po práci a v rámci mojich pracovných povinností som robila aj také veci, ktoré som v zmluve rozhodne nemala. Nakoniec som sa rozhodla s ním veci vyjasniť. Jasne som mu povedala, že pokiaľ zabudol, ja som šťastne vydatá za jeho priateľa, ktorému by sa toto jeho správanie nepáčilo rovnako ako mne a v záujme zachovania priateľských vzťahov mu o tom nechcem ani povedať, ale toto sa musí jednoducho skončiť. Bola som až prekvapená, keď povedal, že rozumie a tým sa náš rozhovor skončil,“ opisuje Nikola. 

Čítajte tiež: Kamarátky neznášali môjho priateľa: Stále mi opakovali jednu vec, no až keď urobil toto, zistia som, že majú pravdu

„Keď som ešte v ten večer prišla domov, čakalo ma nemilé prekvapenie od manžela. Vraj bol cez deň na obede s Jakubom a ten mu natáral neskutočné veci. Vraj s ním od začiatku flirtujem a dokonca sme spolu mali mať aj sex po tej spomínanej nešťastnej večere s klientmi. Potom ma prekvapil, keď mi vytrhol kabelku a vytiahol odtiaľ krásny náhrdelník, ktorý rozhodne nepatril do kategórie lacnejších. Nechápala som, kde sa tam vzal. Tomáš začal kričať, vraj je to dôkaz mojej nevery, že vie, že mi ho dal Jakub. Vtedy som si uvedomila, že mi ho tam musel podstrčiť pri odchode z práce a potom na to Tomáša upozorniť. Tomáš vybehol rozzúrený z nášho domu a nechal ma tam samú,“ prekvapuje Nikola. 

Neprehliadnite: Priťahoval ma sestrin priateľ: Začal so mnou flirtovať, preto som sa začala správať iracionálne

Hoci to trvalo, kým ho nakoniec Nikola presvedčila, aby si ju vypočul a uveril jej, ako to naozaj bolo, podarilo sa. Nakoniec sa Jakub sám prezradil, potom, čo sa s manželom udobrili a jeho to nazúrilo: „Keď som išla dať do práce k Jakubovi výpoveď, Tomáš trval a tom, že ide so mnou. Keď nás tam Jakub spolu uvidel, začal vykrikovať, že som mala byť jeho, vraj ma videl prvý a vždy ma chcel, už počas školy. Že som si mala vybrať jeho, nie Tomáša, že on je lepší. V tej chvíli nám obom došlo, aký je zakomplexovaný a dokonca nám ho bolo v tej chvíli aj ľúto,“ končí svoje rozprávanie naša čitateľka Nikola