Presunúť na hlavný obsah

Magický rok 2020: V čom sa bude niesť a čo znamená toto číslo z pohľadu numerológie?

Zábava

Nový začiatok, nové výzvy a nové desaťročie. Rok 2020 otvára brány do novej etapy nášho života. Rokom čoho bude práve tento rok a čo predstavujú jednotlivé čísla?

Rok 2020 otvára novú kapitolu a podľa čísiel, z ktorých pozostáva, už mnohé naznačuje. Každý kalendárny rok a číslice nesú v sebe isté vibrácie, ktoré čo-to naznačujú. Vstupujeme do nového roka, ale zároveň desaťročia. Nová dekáda v znamení dvojky a nuly v sebe nesie hneď niekoľko významov a symbolov.

Čítajte tiež: Tieto štyri znamenia sa môžu tešiť na veľkú lásku! Práve rok 2020 im privedie do cesty životného partnera

Rok 2020 bude v znamení vzťahov

Dvojky naznačujú oblasť vzťahov. Nasledujúci rok sa bude točiť práve okolo nich a to vo všetkých jeho podobách. Do popredia sa dostane láska, ktorá je nespútaná, krásna a občas vie byť aj nebezpečná. Emócie, ktoré sú s ňou spojené však nie sú len tie krásne a príjemné. Vzťahy nás vedia poriadne potrápiť, netreba však zabúdať na svoju vlastnú hodnotu. Stres vo vzťahu a strach z neznáma je často brzdou v posune vpred.

Nový rok bude akýmsi refreshom vzťahov. Zistíte, ktoré za to stoja a ktoré nie. Vy si musíte uvedomiť svoje závislosti na niekom a to, koho chcete mať vo svojom kruhu najbližších. Nemôžete splniť predstavy všetkých, s tým sa musíte naučiť žiť. Nikdy nevyhoviete úplne všetkým, ale žijete predsa svoj život. Medziľudské vzťahy sa teda stanú nasledujúci rok vašou prioritou. Všetci dobre vieme, že od vzťahov sa odvíja všetko ostatné a kvalita nášho života, životného štýlu.

Osudové číslo tohto roka vychádza na 4

Z numerologického hľadiska ide o tzv. osudové alebo životné číslo 4. Po zrátaní všetkých číslic v roku 2020 (2+0+2+0) musíte dosiahnuť jednociferné číslo. V tomto prípade je to číslo 4. Viaže sa s rodinou, s koreňmi a počiatkom, ale symbolizuje zároveň Zem. 
O tom, že práve Zem bude stredobodom moderne zmýšľajúcich ľudí 21. storočia, sme sa presvedčili už v uplynulých mesiacoch. Nemalo by nám byť ľahostajné, čo akým smerom sa bude vyvíjať naša planéta. Každý by mal svojou troškou prispieť k jej udržateľnosti. Zodpovedný prístup k Zemi, ale aj ku každému z nás sa stáva novým bohatstvom ľudí. 

Neprehliadnite: Narodili ste sa v rovnakom znamení ako väčšina miliardárov? Ak áno, úspech vás zrejme neminie

Rok 2020 je rokom rovnováhy

Naše činy z minulosti neminie zúčtovanie. Rok 2020 je synonymom rovnováhy. Všetko musí byť v živote vyvážené a medziľudské vzťahy sú základ. Niekedy nás môže brzdiť od niečoho nového a nepoznaného nielen strach, ale aj zaužívané stereotypy. Vykročenie zo svojej komfortnej zóny a otvorenosť voči zmenám vás predurčí na úspech. Je na čase obnoviť vieru v samého seba. Intuícia vám niekedy napovie viac ako rozum, ale rozum je dôležitý zase na to, aby všetko malo svoju rovnováhu, a teda vyváženosť. 

Súhlasíte s tým, že v roku 2020 si treba usporiadať vzťahy?

spolu hlasovalo 0 ľudí

- Najčítanejšie -