Presunúť na hlavný obsah

Veľký horoskop lásky pre jednotlivé znamenia v roku 2020: Svadobné zvony vraj zazvonia Baranovi a čo ďalší?

Sex a vzťahy

Predpoveď lásky na rok 2020. Niektorým znameniam zazvonia svadobné zvony, niektorí stretnú novú lásku, iní si okorenia svoj milostný život a ďalšie. Čo si pripravil nový rok na poli lásky práve pre to vaše znamenie, v ktorom ste sa narodili? Nehádajte, ale čítajte...

Baran 

Baranovi vstúpi v novom roku do života nový objav. Ak ste slobodný, môže vás priťahovať napríklad nový kolega/kolegyňa v práci. Ak ste už v manželstve, to môže trocha stagnovať a točiť sa okolo bežnej rodinnej rutiny. To však neznamená, že máte vo vzťahu problém, len že sa musíte viac sústrediť jeden a druhého. Pre tých, ktorí dychtivo očakávajú, ako sa vyvinie ich aktuálny a stály vzťah, máme skvelú správu... Zaznejú svadobné zvony. Pre tých Baranov, ktorí nehľadajú vážny vzťah, tu bude príležitosť pre početné flirty, ľahkú romantiku. 

Býk

Romantika bude sprevádzať Býka po celý rok až do septembra. Budete mať v láske šťastie. No predpoveď ešte v ich prípade o svadobných zvonoch ešte nehovorí. Ale poznáte to, na dobré si treba počkať. Niektorí stretnú skutočne zmyselného človeka, ktorý im poblázni hlavu. No len na chvíľu. To však neznamená, že by sa mali brániť, práve naopak. Nech obohatia svoj intímny život. Dokonca hviezdy hovorí v Býkovom prípade, že sa ocitne v zajatí dvoch lások, z ktorých si bude musieť vybrať toho pravého. 

Blíženec

Blíženci budú v roku 2020 vo vzťahoch skôr opatrní. Ak ste v manželstve, to sa pozdvihne na celkom inú úroveň vďaka príchodu dieťaťa. Budete sa tešiť a prekypovať rodičovskou láskou. Ak ste slobodní, budete sa cítiť sexi či romanticky. Budete chcieť skúšať nové veci, spoznávať nových ľudí.  Tým, ktorí ešte len v tomto roku vstúpi do života láska, vedzte, že by malo ísť o tú pravú, ktorú by ste nemali brať na ľahkú váhu, lebo už viac nemusí takáto šanca prísť.

Mohlo by vás zaujímať: Dve znamenia zverokruhu, ktoré sa nikdy neprenesú cez neveru: Našli ste seba, alebo partnera?

Rak

Rak bude mať rok 2020 bohatý na skvelých priateľov, medzi ktorými môže stretnúť aj nového partnera. Budete pre opačné pohlavie skutočne príťažlivým a nebude sa dať prehliadnuť jeho túžba, sexualita. Nový rok prinesie rakovi milujúce vzťahy, milostné aféry, ktoré môže prerásť v niečo stabilnejšie a vážnejšie. 

Lev

Levy sa k svojmu partnerovi zvyčajne správajú veľmi romanticky. V polovici nového roka sa však stanú skôr majetnejšími, ale zároveň ešte zmyselnejšími. Ich partner bude cítiť naliehavosť, ale aj túžbu. Niektorým to nebude stačiť a preto možno začnú vyhľadávať milostné dobrodružstvá mimo svojho stabilného partnerstva. Nedajte sa však obalamutiť a dobre si premyslite kým takýto krok urobíte. Váš vzťah, manželstvo alebo partnerstvo by to nemuselo budúci rok ustáť. Tí, ktorí sa však hneď zamerajú na svojho súčasného partnera, prinesie nový rok skutočnú romantiku, ktorá ešte viac upevní ich vzťah. 

Panna

Panny nasledujúci rok 2020 vstúpia na cestu vzrušenia. V predpovedi majú stretnutie s nepredvídateľnou, tvrdohlavou, možno exotickou osobou, ktorá ich bude fascinovať. To by mohlo veľmi obohatiť váš milostný život. Pre tých, ktorí sú vo vzťahu, je dôležité, aby posilnili svoju lásku k manželovi alebo partnerovi. Aby mu dali najavo svoju náklonnosť, lásku, boli mu na blízku, aby mu pomáhali, prejavovali city. Ak sa o to budú snažiť, zožnú koncom roka úrodu. 

Váhy

Rok 2020 sa pre Váhy ponesie najskôr v znamení ticha a neskôr romantiky. Za srdce by vás mohla chytiť osoba, o ktorej by ste to nepredpokladali. Bude to pre vás prekvapenie, pretože môže vyústiť do rýchleho záväzku, dokonca pre niektoré z váh aj do svadby. Niektoré Váhy sa však dajú len zviesť a nebudú pritom očakávať vážny vzťah. Každopádne budú vo vás nasledujúci rok horieť plamene, ktoré bude ťažké uhasiť. 

Čítajte tiež: Muž narodený v tomto znamení miluje slobodu: Manželstvo, či vzťah nechce hlavne kvôli tomuto...

Škorpión

Rok 2020 bude pre Škorpióna skutočne dobrodružný. Črtá sa láska na obzore, ale aj rôzne ďalšie silné emócie, ktoré sprevádzajú vzťahy. Charakteristická bude pre nich sexualita a ľahká koketnosť, s ktorými budú pristupovať ku vzťahom. Mohli by sa však skutočne zamilovať, dokonca hovoriť už aj o manželstve s dotyčnou osobou. Netreba sa však unáhliť, ale treba si v sebe ujasniť, či to nie je len dočasné vzplanutie. Ku koncu roka sa už upokojíte a ujasníte si, čo od danej osoby vlastne očakávate. 

Strelec

V nasledujúcom roku sa budete cítiť tak trocha rozpoltení. Budete kolísať medzi svojimi ambíciami a príťažlivosťou. Môžete sa dokonca zamýšľať nad manželstvom z rozumu. Láska vás môže trocha frustrovať. Nebudete si vedieť dať rady, čo urobiť, aby ste sa nepopálili. Budete plní pochybností avšak nie nadlho. Nakoniec si ujasníte, na čo v živote stavíte. Zvyšok roka sa ponesie v znamení ľahkej zmyselnosti, pokoja, intimity. 

Kozorožec

Celý rok to bude Kozorožcov ťahať k vážnym vzťahom. Budú aktívne hľadať a túžiť po osobe, ktorá bude ich spriaznenou dušou. Vďaka tomu budú spoznávať a odkrývať aj svoje skutočné ja. Na pretrase však budú aj otázky vernosti, lojálnosti k zväzku, ktorý už máte. Budete sa musieť v láske rozhodnúť. Niektoré sa budú musieť zamyslieť aj nad existenciou a perspektívnosťou vzťahu, ktorý už majú. Treba si uvedomiť, že nemôžeme mať všetko a vybrať si správne. 

Vodnár

Vodnárova sexuálna stránka sa najviac preukáže práve v budúcom roku. Nájde svoje fyzické uspokojenie. Treba sa však vyhýbať mimomanželským pokušeniam, ktoré budú čakať na tých, ktoré už v zväzku sú. Slobodní si však môžu túto prebudenú sexualitu užívať plnými dúškami rovnako ako aj romantiku a náklonnosť zo strany sexuálneho partnera. Nechajte sa zviesť, avšak s rozumom. Mnohým Vodnárom v trvalých zväzkoch by však mohli tiež zaznieť svadobné zvony. 

Neprehliadnite: Viete, v akom poradí sa narodil váš muž? Zistite, aký bude váš spoločný vzťah, či manželstvo

Ryby

Takmer celý rok budú mať Ryby šťastie v láske. Tie Ryby, ktoré žijú v dlhoročných vzťahoch čaká prebudenie, spestrenie, oživenie vzťahu. Znovuobjavená romantika, zmyselnosť, hĺbka vzťahu, vášeň, ktorú jeden v druhom prebudíte. Preto na svojom vzťahu pracujte, pozorne si všímajte svojho partnera a pripomeňte si, aké to bolo na začiatku.