Presunúť na hlavný obsah

Veľký letný horoskop lásky: Komu zamotá hlavu lámač ženských sŕdc a kto bude mať šťastie na muža snov?

Partnerské vzťahy

Máme pred sebou jedno z najkrajších a najvzrušujúcejších období. U koho čakať len letný flirt a kto bude mať konečne šťastie na muža svojich snov?

Baran

Tí, ktorí sú zadaní sa môžu tešiť stabilite a bezproblémovému vzťahu, ktorý toto leto ešte viac zosilnie a celkovo v roku 2019. Ak ste spolu dlho, je čas popremýšľať nad ďalším krokom. Neodkladajte svoju lásku, kým vyprchá, niekedy treba konať hneď. Toto leto je ideálne na spontánnu svadbu. Na pomyslenie na iného nebudete mať ani čas. Nezadané by sa mali krotiť, je čas dať šancu aj mužom na vzťah.

Býk

V živote ženy v znamení Býka sa môže ocitnúť nový objav. Leto vám bude priať, no pokiaľ ste v dlhodobom vzťahu spokojné, nedovoľte viac než len flirt. Samy musíte vedieť, čo je v tomto období pre vás dôležité – či udržať si vzťah alebo dať šancu niečomu novému. Nové však nemusí znamenať aj lepšie. 

Čítajte tiež: Je tento typ nevery skutočne neverou? Keď som ju zažila na vlastnej koži, prehodnotila som svoj názor

Blíženci

Nezadané ženy v znamení Blížencov majú veľkú šancu stretnúť muža snov. Milostný život je pre ne obzvlášť dôležitý, no to neznamená, že netúžia v kútiku duše po skutočnej láske. Nasledujúce dva mesiace vás obklopia spokojnosťou a akýmsi pokojom. Stanete sa príťažlivejšími pre svoje okolie bez toho, aby ste si to uvedomovali.

Rak 

Ženy v znamení Raka túžia prirodzene po tehotenstve a svadbe, chcú byť totiž chránené pred okolitým svetom mužom, ktorého si vysnívali. Práve táto do detailov presná predstava ich však môže brzdiť v tom nájsť k sebe ideálnu polovičku, ktorá zapadne ako puzzle. Skúste žiť viac uvoľnenejší život, leto je na to ako stvorené. Nečakajte, čo má prísť, to príde.

Lev 

Levice milujú leto a s ním aj užívanie si. Svojou bezprostrednosťou a šarmom si dokážu získať pozornosť tých najkomplikovanejších mužov. Sú doslova magnetom pre tzv. „bad boys“ a ani sa nenazdajú a zistia, že naleteli lámačovi ženských sŕdc. Ak túžite po nezáväznom flirte alebo niečo viac, toto obdobie je pre vás ako stvorené, pozor však na to, že city si nevyberáte a môže vás to stáť zlomené srdce. 

Panna

Rok 2019 je pre Panny obrovským pokušením, a to bez ohľadu na to, či je vo vzťahu alebo single. Príležitostí bude cez leto niekoľko a bude ťažké vyznať sa v tom, čo je pre vás to najlepšie. Chvíľkami sa môžete cítiť bezradne, ale rozhodovať by ste sa mali vy samy. Ťažko však povedať, či srdcom alebo hlavou, bude to jedna veľká výzva.

Váhy

Váhy zažijú asi najväčšiu romantiku z celého roka. Konečne sa im podarí nájsť šťastie a užívať si každú minútu so svojou polovičkou. Pracovné povinnosti idú bokom a to je poznať ihneď na vzťahu a na ich vyžarovaní. Niečo z tohto obdobia sa oplatí preniesť aj do ďalších mesiacov, vášmu vzťahu to môže len a len prospieť a posunúť ho na iný level.

Škorpión

S letom prichádza aj vzrušenie a vášeň. V prípade Škorpióna však treba upozorniť na to, že vo vzťahu nie je sám. To znamená, že rovnako ako venuje pozornosť sebe, by mal venovať aj svojej polovičke. Aj váš partner má isté potreby a túžby, ak mu nebudete venovať pozornosť, môže vás to stáť časom to, čo ste doposiaľ budovali. V prípade nezadaných vás to môže stáť mesiace a mesiace single života.

Strelec

Zbytočne neprovokujte, aj keď by ste chceli. Leto je pre ženy v znamení Strelca akousi skúškou, či dokážu obstáť. Často si dvíhajú sebavedomie na úkor svojho potenciálneho alebo aktuálneho partnera. Neuvedomujú si však, že toto nie je cesta, akou zosilnie ich láska k nej. Naopak, treba sa viac učiť pokore a tolerancii. Otvorenosť vo vzťahu ocenia obidve strany.

Kozorožec

Ženy v znamení Kozorožca neustále nevedia, čo chcú – či stabilitu vo vzťahu alebo flirt. Začiatkom leta by si to však mali ujasniť najmä v sebe. To, čo im k tomu pomôže je viac spoznať samu seba. Nechajte niektorým veciam voľný priebeh. Neverte a nenaleťte však sladkým rečiam mužov okolo vás, mohlo by vás to stáť akurát tak sklamanie. 

Neprehliadnite: Po 7 rokoch manželstva som dostala studenú sprchu: Neznáma žena mi poslala foto môjho muža v tejto situácii

Vodnár

Práve leto je obdobie, keď vám do života vstúpi nová osoba. Čas ukáže, či sa bude týkať vzťahu, predsa len, v posledných mesiacoch neviete, čo chcete a problémy vás neobchádzali. Možno práve toto je obdobie na to, aby ste tomu nechali voľný priebeh a samy uvidíte, čo z toho bude. Buďte však otvorení novým výzvam.

Ryby

Váš život je teraz ako bumerang. To, čo do vzťahu dávate, sa vám aj vracia. Tohto pravidla sa držte aj nasledujúce dni. Pre Ryby, ktoré sú momentálne bez partnera, máme dobrú správu. Na prelome týchto mesiacov by mali spoznať osobu, ktorá by mohla byť v ich živote do konca života. Majú to však vo svojich rukách, či sa tak aj stane. 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus