Presunúť na hlavný obsah

Je tento typ nevery skutočne neverou? Keď som ju zažila na vlastnej koži, prehodnotila som svoj názor

Feminity

Trend internetovej nevery nabral v poslednom období skutočne akosi "na obrátkach". Čoraz viac partnerov totiž rieši tento problém. Nina zistila, že tento sofistikovaný spôsob zahýbania partnerovi, bolí oveľa viac ako predpokladáte.

Nina chodila s Patrikom viac ako šesť rokov. Dali sa dokopy hneď ako skončila výšku. Skvele si rozumeli, boli kamarátmi a milencami zároveň, nič im nechýbalo. Obaja mali dobre platenú prácu, darilo sa im, vedeli čo je pre nich prioritou. Každý z nich mal vlastných priateľov a obaja boli spokojní s tým, že dokážu fungovať jeden bez druhého. Všetko im vyhovovalo presne tak ako to mali nastavené. No stačil jeden jediný moment, ktorý zmenil všetko.

Mohlo by vás zaujímať: Môj manžel ma opustil kvôli úplnej hlúposti: Verili by ste, že niečo TAKÉTO môže vášmu mužoi prekážať?

Jeden moment zmenil všetko

Patrik odišiel na služobnú cestu a Nina zostala ako vždy sama doma. Mala taký rituál. Počas toho, ako Patrik býval na "služobkách", trávila čas osamote. Dala si horúcu vaňu, zapálila sviečky a chcela skontrolovať pracovné emaily, na ktoré jej nezostával čas v práci. Vždy to robila po večeroch. Bolo to pre ňu úplnou rutinou. No tento večer bol pre ňu predsa len v niečom iný a ovplyvnil aj jej nasledujúce životné rozhodnutia, hoci o tom najskôr ani len netušila. Nakoľko jej neišiel počítač, pustila si Patrikov. Nikdy mu do neho nechodila, lebo na to nemala najmenší dôvod. Dôverovala mu. Podľa slov jej priateliek až priveľmi. A to sa žiaľ aj potvrdilo. Keď sa išla prihlásiť do svojho emailu, začali jej na Patrikovom počítači neustále pípať nejaké správy.  

Čítajte tiež: Bola som jeho manželkou len polrok: Krátko po svadbe som objavila niečo, čím ma totálne vodil za nos

Zvedavosť bola silnejšia

"Najskôr som to ignorovala. Dokonca aj keď na monitore svietilo jasne meno Natália. Hovorila som si, že ide určite o nejakú kolegyňu z práce a netreba to riešiť. No ženská zvedavosť je predsa len silnejšia ako mnohokrát predpokladáme. A tak som pri jednej správe, stlačila tlačítko otvoriť. A odrazu, som to tam mala všetko ako na tanieri. Zrkadlo, ktoré som vlastne nikdy nechcela vidieť. Muž môjho života viedol dvojitý život. Taký, o ktorom som ani len netušila."

Na toto sa pripraviť nedokážete

Patrik mal Natáliu v podstate ako priateľku číslo dva. Len na internete. Všetko medzi nimi sa odohrávalo vo virtuálnej rovine. No správal sa k nej rovnako ako k Nine. Trávil s ňou čas (aj keď len za laptopom), venoval sa jej a navyše, ona o Nine vedela všetko. Presviedčal ju totiž o tom, že sa s Ninou plánuje rozísť. "Z tých správ bolo evidentné, že ho milovala. O to viac, ma to zistenie bolelo. Vedela som, že je ONA v tom nevinne. A verte že takéto zistenie, bolí. Viac ako si dokážete predstaviť. Keď sa vrátil, všetko som mu to vykričala.  Viete, čo bolo najhoršie? Že on to bral tak, ako keby sa nič nestalo." 

Je podľa Vás, internetová nevera skutočne neverou?

spolu hlasovalo 446 ľudí

Áno
328
Nie
118

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe