Presunúť na hlavný obsah

Pokiaľ mu vo vzťahu nedoprajete túto jednu vec, pobeží za inou: A nie, netýka sa otázky sexu

Partnerské vzťahy

Viete, na čom môže aj váš dlhodobý vzťah stroskotať? V podstate na úplne banálnej veci, ktorej máloktorá z nás pripisuje význam a venuje pozornosť.

Viete, aká žena je pre muža výnimočná? Čo by mu mala dopriať, aby od nej neutiekol k inej za žiadnych okolností? Nám sa to podarilo odhaliť. A myslíme, že budete celkom milo prekvapené, ako málo vlastne chlapom stačí ku šťastiu. Úplne banálna vec, na ktorú však mnohé zabúdame a tlačíme ju do úzadia. 

Čítajte viac: Svet je skutočne malý: To, že nevera praskne práve týmto kurióznym spôsobom by som v živote nečakala

Na toto akosi zabúdame

Hoci sa väčšina z nich snaží navonok pôsobiť dojmom ”skaly”, či ”železného muža”, vo vnútri potrebujú niečo celkom iné. Tušíte čo? Nie nejde o otázku intimity a sexu. Je to láskavý dotyk, či pekné vyznania lásky. Avšak na dennej báze. Ruku na srdce, milé dámy. Kedy ste vášmu mužovi naposledy povedali, že je výnimočný? Že pre vás veľa znamená? Že si veľmi vážite všekto čo pre vás a vašu rodinu robí? Nepamätáte si? Tak máte značný problém. Slová uznania a chvály sú totiž niečo, bez čoho chlapi jednoducho nechcú a nevedia fungovať.  A môžete mu dopriať pokojne sex každý deň. Toto je pre nich dôležitejšie, aj keď to možno nepovedia nahlas. 

Neprehliadnite: Toto znamenie pomotá hlavu každému mužovi: Viete, akej žene neodolá žiaden chlap?

Emocionálna podpora a slová chvály

Presne tak možno zadefinovať to, bez čoho muži nevedia vo vzťahu fungovať. Je pre nich nesmierne náročné byť vo zväzku s partnerkou, pri ktorej sa cítia nedocenení. To je hlavný dôvod, prečo muži radi striedajú ženy. Vždy na začiatku si totiž na všetkom dávame záležať, neustále ho chválime, prejavujeme mu city, hladkáme ho, objímame, staráme sa o to, aby sme mali perfektný sexuálny život. No časom to ide akosi do zabudnutia. No ak chcete aby to medzi vami dobre fungovalo, rozhodne by sa to nemalo diať. Hovorte mu o tom, že si život bez neho nedokážete predstaviť, denne mu povedzte, že ho milujete a nájdite si niečo, za čo ho pochváliť. Verte, že aj keď sa tvária ako nesmrteľní, práve toto potrebujú. Ak to budete robiť, uvidíte, že sa ten váš na inú ani nepozrie. 

Chválite a bozkávate svojho partnera každý deň?

spolu hlasovalo 587 ľudí

Áno
316
Nie
271

- Najčítanejšie -