Presunúť na hlavný obsah

Tento postoj zničí váš vzťah s dotyčným mužom: Viete, kedy sa narodil váš partner?

Partnerský horoskop

Hviezdy veľakrát povedia o nás veci, ktoré možno ani netušíme. Kým niekedy sa v charakteristike nájdeme, inokedy sa táto definícia môže líšiť. Napriek tomu je občas dobré vedieť, čomu sa počas vzťahu s konkrétnym mužom radšej vyhnúť.

Najviac záleží na tom, ako sa vo vzťahu obidvaja správate. Pretože práve vaše správanie môže veľa zachrániť, alebo naopak úplne zničiť. Ako ste na tom?

Čítajte aj: Dospievajúci syn vykričal pred celou rodinou niečo, za čo som sa hanbila: Hoci na to nemal právo, mal pravdu

Baran

Muž narodený v tomto znamení nemá rád rutinu a preto sa jej spoločne snažte vyhnúť. Ak nechcete, aby ste ho časom omrzela, vymýšľajte nové dobrodružstvá a výzvy čo najčastejšie. Rád sa smeje, tak sa aj vy uvoľnite a užite si život po jeho boku.

Býk 

Vzťah s Býkom si vyžaduje trpezlivosť a pevné nervy. On totižto neznáša, keď má pravdu niekto iný. Má pocit, že on sám je takmer neomylný a okrem toho je aj poriadne tvrdohlavý. Ak sa nedejú veci podľa neho, dokáže sa správať ako veľké dieťa.

Blíženec

Blíženec má problém s tichou domácnosťou a nedostatočnou komunikáciou z vašej strany. On sám rád všetko a často rozoberá, preto pre neho ticho z vašej strany znamená niečo nepochopiteľné.

Rak

Muž v znamení Raka je alergický na ženy, ktoré sa správajú, akoby ich nič nezaujímalo. On totižto rád a často dáva najavo svoje emócie, preto, ak ste chladná pravdepodobne u neho nezabodujete.

Lev

Lev je muž s mimoriadne vysokým egom a preto je alergický na ženy, ktoré mu jeho ego znižujú, alebo neprejavujú žiadnu pozornosť. Chladné ženy ani v prípade Leva neuspejú, keďže on potrebuje cítiť to, že ho dotyčná obdivuje a rešpektuje.

Panna 

Panna miluje súkromie a preto mužovi v tomto znamení prekáža len jedna vec, ktorou je práve prílišné odhaľovanie súkromia na verejnosti. Pokiaľ je žena vždy a všade v centre pozornosti, Panna stratí záujem.

Mohlo by vás zaujímať: Najvernejší manželia sa narodili v týchto štyroch znameniach: Je medzi nimi aj ten váš?

Váhy

Miluje pokoj a vyhýba sa akémukoľvek problému, či konfliktom. Ak patríte k ženám, ktoré veľa a často riešia maličkosti, muž v tomto znamení pri vás dlho nevydrží.

Škorpión

Tento muž má problém s ospravedlňovaním sa a preto sa môže stať, že sa veľakrát radšej vzniknutému konfliktu vyhne. Okrem toho nemá rád klamstvá, preto niekedy stačí len jedno malé a už vám viac nebude veriť.

Strelec

Strelec má potrebu hovoriť vždy to, čo si v danej chvíli myslí. Preto sa ho nesnažte stopovať a určovať mu, čo má v akej situácii povedať, alebo ako má zareagovať. Miluje totižto slobodu a na tú nedá nikdy dopustiť.

Kozorožec

Muž v znamení Kozorožca má svoje hranice a zásady, ktoré sú alfou a omegou všetkého. Zakladá si na tom, aby bolo všetko na svojom mieste a preto to so zmenami príliš nepreháňajte.

Vodnár 

Muž Vodnár sa snaží vyhýbať scénam a slzám. Pokiaľ patríte k ženám, ktoré rady robia zo všetkého drámu, tak radšej zvoľnite tempo. Pohoda je to, na čom si tento muž zakladá.

Inšpirujte sa: Sebavedomého muža a gentlemana vychovávate iba vy sama: Vďaka týmto krokom sa vám to podarí

Ryby

Ryba potrebuje na všetko čas a neznáša zhon, či akékoľvek prehnané organizovanie vecí. Muž v tomto znamení robí všetko s prehľadom, v pokoji a vtedy, keď sa mu chce.