Tento postoj zničí váš vzťah s dotyčným mužom: Viete, kedy sa narodil váš partner?

Hviezdy veľakrát povedia o nás veci, ktoré možno ani netušíme. Kým niekedy sa v charakteristike nájdeme, inokedy sa táto definícia môže líšiť. Napriek tomu je občas dobré vedieť, čomu sa počas vzťahu s konkrétnym mužom radšej vyhnúť.

Viete, kedy sa narodil váš muž?

Viete, kedy sa narodil váš muž?

Zdroj: Profimedia

Najviac záleží na tom, ako sa vo vzťahu obidvaja správate. Pretože práve vaše správanie môže veľa zachrániť, alebo naopak úplne zničiť. Ako ste na tom?

Čítajte aj: Dospievajúci syn vykričal pred celou rodinou niečo, za čo som sa hanbila: Hoci na to nemal právo, mal pravdu

Baran

Muž narodený v tomto znamení nemá rád rutinu a preto sa jej spoločne snažte vyhnúť. Ak nechcete, aby ste ho časom omrzela, vymýšľajte nové dobrodružstvá a výzvy čo najčastejšie. Rád sa smeje, tak sa aj vy uvoľnite a užite si život po jeho boku.

Býk 

Vzťah s Býkom si vyžaduje trpezlivosť a pevné nervy. On totižto neznáša, keď má pravdu niekto iný. Má pocit, že on sám je takmer neomylný a okrem toho je aj poriadne tvrdohlavý. Ak sa nedejú veci podľa neho, dokáže sa správať ako veľké dieťa.

Blíženec

Blíženec má problém s tichou domácnosťou a nedostatočnou komunikáciou z vašej strany. On sám rád všetko a často rozoberá, preto pre neho ticho z vašej strany znamená niečo nepochopiteľné.

Rak

Muž v znamení Raka je alergický na ženy, ktoré sa správajú, akoby ich nič nezaujímalo. On totižto rád a často dáva najavo svoje emócie, preto, ak ste chladná pravdepodobne u neho nezabodujete.

Lev

Lev je muž s mimoriadne vysokým egom a preto je alergický na ženy, ktoré mu jeho ego znižujú, alebo neprejavujú žiadnu pozornosť. Chladné ženy ani v prípade Leva neuspejú, keďže on potrebuje cítiť to, že ho dotyčná obdivuje a rešpektuje.

Panna 

Panna miluje súkromie a preto mužovi v tomto znamení prekáža len jedna vec, ktorou je práve prílišné odhaľovanie súkromia na verejnosti. Pokiaľ je žena vždy a všade v centre pozornosti, Panna stratí záujem.

Mohlo by vás zaujímať: Najvernejší manželia sa narodili v týchto štyroch znameniach: Je medzi nimi aj ten váš?

Váhy

Miluje pokoj a vyhýba sa akémukoľvek problému, či konfliktom. Ak patríte k ženám, ktoré veľa a často riešia maličkosti, muž v tomto znamení pri vás dlho nevydrží.

Škorpión

Tento muž má problém s ospravedlňovaním sa a preto sa môže stať, že sa veľakrát radšej vzniknutému konfliktu vyhne. Okrem toho nemá rád klamstvá, preto niekedy stačí len jedno malé a už vám viac nebude veriť.

Strelec

Strelec má potrebu hovoriť vždy to, čo si v danej chvíli myslí. Preto sa ho nesnažte stopovať a určovať mu, čo má v akej situácii povedať, alebo ako má zareagovať. Miluje totižto slobodu a na tú nedá nikdy dopustiť.

Kozorožec

Muž v znamení Kozorožca má svoje hranice a zásady, ktoré sú alfou a omegou všetkého. Zakladá si na tom, aby bolo všetko na svojom mieste a preto to so zmenami príliš nepreháňajte.

Vodnár 

Muž Vodnár sa snaží vyhýbať scénam a slzám. Pokiaľ patríte k ženám, ktoré rady robia zo všetkého drámu, tak radšej zvoľnite tempo. Pohoda je to, na čom si tento muž zakladá.

Inšpirujte sa: Sebavedomého muža a gentlemana vychovávate iba vy sama: Vďaka týmto krokom sa vám to podarí

Ryby

Ryba potrebuje na všetko čas a neznáša zhon, či akékoľvek prehnané organizovanie vecí. Muž v tomto znamení robí všetko s prehľadom, v pokoji a vtedy, keď sa mu chce.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
DD

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba