Presunúť na hlavný obsah

Letné stylingy, ktorými zaujmete na romantickej večeri aj v práci: Tieto kombinácie sú stávkou na istotu

Móda

K letu akási jemnosť a pôvab patria. Skúste zdôrazniť ženský element stylingami, ktorými neurobíte krok vedľa v práci ani na romantickej večeri.

Ženskosť a sexappeal v jednom

K letu a teplejším dňom skrátka šaty patria. A dané kúsky rovnako viete využiť v práci, ale aj na večeri so svojou polovičkou. Občas úplne stačí vyhrať sa s doplnkami.

Neprehliadnite: Topánky, ktoré budú must-have tohto leta: Tieto kúsky sa dobre kombinujú a navyše ich definuje pohodlnosť

Tieto šaty majú absolútne skvelý strih. Kopírujú siluetu, dodávajú sexappeal a vyzdvihujú ženskosť. Pokiaľ máte peknú súmernú postavu, rozhodne po tomto type siahnite. Skvelé je, že pokiaľ bude vonku chladnejšie, dokážete ich skombinovať s oversize sakom, či denimovou bundou a budete vyzerať skvele.

Pôvab a nežnosť

Pokiaľ chcete dosiahnuť prirodzený pôvab a nežnosť, určite zvoľte jemné splývavé šaty. Tento strih pristane skutočne každej žene a vyzdvihne vaše prednosti. 

Počas dňa doplnkami šetrite, na večeru si môžete vziať kombináciu jemných tenkých zlatých retiazok, či výraznejšie prstene

Minimalizmus a asymetria

Hodváb a satén ako materiály sú počas leta voľbou číslo jeden. Krásne vyzerajú jednoduché strihy, ale vyhrať sa môžete aj s asymetriou. V tomto smere je to len na vás.

Inšpirujte sa: Slip dress štyrikrát inak: Pristanú každemú typu postavy, ak ich viete správne kombinovať

Tu však naozaj platí zlaté pravidlo menej je viac a skôr vďaka tomu dosiahnete wow efekt. Doplnky môžete pokojne úplne vynechať. 

- Najčítanejšie -