Presunúť na hlavný obsah

Módne hriechy, ktorých sa dopúšťame po 20-tke, 30-tke a 40-tke: Tomuto je dobré sa vyhnúť

Móda

Aj móda má svoje pravidlá. A kúsky, po ktorých siahame je dôležité prispôsobiť svojmu veku. Teda, pokiaľ túžite vyzerať skvele. Pozrite sa, na čo sa v rôznych životných fázach zamerať.

20+ Prekombinované outfity

Hovorí sa, že kým máme dvadsať, dovolené je naozaj všetko. A ono to tak trochu aj platí. Užívajte si mini sukne, krátke romatické, či lolitkovské šaty a crop - topy. Neskôr ich totiž zo šatníka treba vypustiť.

Neprehliadnite: Denimové variácie na leto: Takto zažiarite počas bežného dňa aj večer

Aj tu však predsa len platí jedna zásada. Zabudnite na prekombinované outfity. Či už sa to týka rôznorodosti farieb (vždy majte na sebe len tri rôzne odtiene), samotných kúskov, ale aj materiálov. Nič čoho je príliš veľa nepôsobí dobre. 

30+ Crop - topy a výrazné logá

Toto je niečo, čomu treba po tridsiatke povedať zbohom a prenechať to mladším ročníkom. Príliš výrazné logá, popisky, či kratučké tričká si radšej odpustite.

Ak už chcete napríklad siahnuť práve po crop-tope, voľte sofistikovanejšiu verziu, ktorá bude elegantná a samotná dĺžka nebude pôsobiť vyzývavo, len zvýši vašu mieru atraktivity. Skrátka toto je vek, kedy treba nájsť vlastný fashion balance. 

40+ Transparentné materiály

V 40-tke sa treba rozlúčiť s transparentnými materiálmi a väčšou vyzývavosťou. Skúste staviť na prirodzenú a tak trochu uvoľnenú eleganciu. Snažte sa byť autentická a vyzdvihnúť svoje prednosti.

Inšpirujte sa: Letné šaty do práce: Stylingy, ktoré vás presvedčia o tom, že takéto jedny šaty budete chcieť na sebe vyskúšať

V tomto veku už vieme, čo chceme a cítiť to aj v módnej oblasti. Skvele vyzerajú monochromatické stylingy, ktoré zdôrazňujú pôvab a ženskosť.

- Najčítanejšie -