Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Handbag secrets topmodeliek Michaely Kocianovej a Alexandry Gachulincovej. Čo sa ukrýva v ich kabelkách?

Slovenské celebrity

Zaujíma vás, čo nosia v kabelke slovenské topmodelky agentúry Elite Bratislava Michaela Kocianová a Alexandra Gachulincová? Tak do nich nahliadnite spolu s nami.

 

Agentúra Elite Bratislava zastupuje viacero topmodeliek a dve z nich boli na prvom castingu do súťaže Schwarzkopf Elite Model Look, ktorý prebehol v bratislavskom Auparku. Sú nimi Michaela Kocianová a Alexandra Gachulincová.

Na castingu mali svojej povinnosti, Kocianová pôsobí ako ambasádorka Schwarzkopf Elite Model Look, takže v pozícii moderátorky sprevádzala všetkými castingami, ktoré prebehli naprieč Slovenskom, a Gachulincová pomáhala pri výbere nových tvárí do súťaže.

Obe sa nám popri ich práci podarilo odchytiť a obe pre nás spravili výnimku - na kameru ukázali, čo sa ukrýva v ich kabelkách. 

V kabelke topmodelky Michaely Kocianovej okrem samozrejmých vecí ako sú doklady a kľúče nechýbal make-up, lícenka či balzam na pery. Mimo beauty produktov šlo o nabíjačku na mobil a slúchadlá. 

Topmodelka Saša Gachulincová si v kabelke na casting Schwarzkopf Elite Model Look priniesla zrkadielko, pleťový púder, korektor, kontúrku a viacero hydratačných balzamov na pery. Veľmi rada má po ruke aj mini verziu parfumu. 

Nepremeškajte dražbu šiat od Michaely Kocianovej

Na Instagrame topmodelky Michaely Kocianovej aktuálne prebieha dražba troch šiat z talianskeho módneho domu Elisabetta Franchi. Výťažok z nich pôjde na dobrú vec a to občianskemu združeniu Vetulus, za ktorým okrem Kocianovej stoja modelingový expert Saša Jány a Jana Kováčová, niekdajšia zástupkyňa projektu Elite Model Look. 

Všetci traja si v minulosti prešli starostlivosťou o seniora, ktorých podporujú formou Vetulusu. Aktuálne spúšťajú platformu s názvom "Liga pre seniorov", ktorá bude viac, než len informačná. Podporiť ju môžete aj vy a to zapojením sa do spomenutej dražby šiat na sociálnej sieti topmodelky Kocianovej.

- Najčítanejšie -